مایکل لوهان سابق همسران دینا لوهان و کیت عمده در حال حاضر با هم زندگی

مایکل لوهان سابق همسران دینا لوهان و کیت های عمده ای هستند که گفته می شود با هم زندگی می کنند در دینا در مرریکک نیویورک گزارش صفحه شش.

هنگامی که خروجی تماس کیت برای یک نظر دینا گزارش در زمان تلفن از او و گفت خبرنگار است که او “مادر بودن” با حفاظت از کیت. “من از طریق آن تمام شده قبل از” او گفت:.

روشن نیست که کیت و دینا متصل می شود. ده سال پیش زمانی که کیت و مایکل برای اولین بار مشغول دینا داد و نه داغدار مصاحبه در مورد زن و شوهر جدید به رادار آنلاین. او خود را به نام عاشقانه “در تلخیص بهشت است.”

او سپس در ادامه گفت “او را 9 ماه در پشت در حمایت از کودکان. من برای او آرزوی بهترین ها اما به پرداخت هزینه برای کودکان و نوجوانان شما در حال حاضر.”

به نظر می رسد که همه چیز تغییر کرده در طول دهه گذشته است. این صفحه شش مقاله نشان نمی دهد یا نه دینا رسیده به کیت و یا بالعکس.

جدید خود را ترتیبات زندگی بر روی پاشنه از مایکل آخرین بازداشت. Inquisitr قبلا گزارش شده است که مایکل گرفته شده بود را بازداشت و پس از کیت ادعا کرد او او را خفه و تهدید زندگی او است.

اما هر یک قبلی صفحه شش مقاله مایکل مبارزه علیه کیت ادعا می کند. این جدا همسران شده اند شلیک به عقب و جلو در هر یک از دیگر از طریق مطبوعات پس از خود را در اوایل ماه فوریه بازداشت. مایکل ادعا که کیت قاب او را برای حمله به او پس از متهم کردن پلیس که او در حال رانندگی بود ، کیت DUI دستگیر در فوریه 9 و مایکل گرفته شده بود را بازداشت روز بعد برای “جنایی انسداد تنفس.”

“من با شواهد و مدارک اثبات کیت دروغ!” مایکل گفت: در یک ایمیل به صفحه شش نکته خط.

“آن مرد دروغگو است و حقیقت همیشه پیروز خواهد شد. وجود را اثبات آنچه که او انجام داد به من. خود را کمی سیرک است که بیش از” کیت اخراج بازگشت.

هر سه بزرگسالان دستگیر شده اند چندین بار در گذشته است. کیت به اتهام حمله مایکل با یک شمع دارنده چند سال پیش. به عنوان برای دینا او نیز در چند خراش-یو پی اس. ماه گذشته دینا دستگیر شد برای DWI.

Kate Major arrives for arraingment
  John W. فرگوسن / گتی ایماژ

در رسانه های اجتماعی پیروان لوهان خانواده رسوایی ابراز نظرات خود را در دو همسران سابق با هم زندگی می کنند. برخی از مردم حتی گفت که این دو زن با هم زندگی را یک واقعیت فوق العاده نشان می دهد و توصیه می شود که براوو در تماس با آنها.

“و هر دو الکلی را در هر دو فعال کردن هر یک از دیگر آنچه می تواند به اشتباه ؟” سوال یک کاربر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>