مایکل جردن را ساخته اند آن را به عنوان یک بازیکن بیس بال می گوید: سابق خود Minor League Manager تری Francona

Michael Jordan یک سال اودیسه از بسکتبال و تلاش آن را به عنوان یک حرفه ای بازیکن بیس بال دیده می شود ممکن است به عنوان یک پاورقی ورزشی حرفه ای در حال حاضر, اما NBA افسانه سابق مدیر فکر می کند او می توانست تا به حال موفق بیس بال حرفه ای اگر به او داده بود و آن را بیشتر از زمان.

که minor league manager شد تری Francona آینده جهان سری قهرمان کاپیتان از Boston Red Sox.

اردن تاخت و تاز کردن به بیس بال است که در انظار با تشکر از ESPN docu-سریال آخرین رقصکه در چهار قسمت مورد بررسی اردن اولین بازنشستگی از بسکتبال و تلاش برای راه اندازی یک توپ بیس بال حرفه ای است. اردن گفت این بود که همیشه پدر خود را در خواب به دیدن مایکل بازی بیس بال حرفه ای و پس از مرگ پدرش گاو افسانه ای تصمیم به آن را امتحان کنید. به عنوان Deadspin به یاد می آورد اردن صرف یک فصل بازی کردن در مزرعه سیستم Chicago White Sox اما در سمت چپ این ورزش به لیگ اصلی بیس بال رفت و در اعتصاب در سال 1994 در یک توقف که تا آخرین سال آینده.

در حالی که اردن در بازگشت به شیکاگو بولز و در نهایت منجر آنها را به سه NBA عناوین قبل از یکی دیگر از بازنشستگی و دیگر باز گشت و این بار با واشنگتن ویزاردز — Francona گفت که اردن بود و بسیار با استعداد بازیکن بیس بال که می توانست تا به حال یک حرفه ای در این ورزش است.

“او تا به حال آن همه” Francona گفت: از طریق Deadspin. “درست است که او تا به حال تا حد زیادی به یادگیری…من فکر می کنم با یکی دیگر از 1000 در خفاش او از آن ساخته شده ایم.”

اردن آمار فقط.202 در 127 بازی با سه خانه اجرا می شود و 51 RBI. او بیشتر موثر در basepath کشیدن 30 پایگاه. اما به عنوان CBS Sports گزارش اردن مهارت روشن بود برای کسانی که به بازی با او. بری جانسون تسکین پارچ برای بیرمنگام بارون گفت که اردن معروف اخلاق کار در بسکتبال انجام شده به بیس بال حرفه ای به عنوان او همیشه مصرف اضافی پنبه حلاجی تمرین و کار با هدف قرار دادن مربی Mike Barnett.

بارنت افزود که اردن آغاز شده و قرار دادن آن هم در اواخر فصل بود که به خصوص قابل توجه از افسانه بسکتبال تا به حال برداشت خفاش پس از دبیرستان برگزار شد اما خود را در یک سطح پر از لیگ برتر چشم انداز.

“من مطمئن هستم که من تا کنون دیده ام چیزی به عنوان زیبا در زمین بیس بال به عنوان زمان Michael Jordan ضربه توپ را به شکاف و مسابقه در اطراف به صورت یک سه گانه” بارنت گفت: ESPN. “دو فصل بیشتر او شده ام مشروع اضافی outfielder برای White Sox شاید حتی یک استارت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>