رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق شخصی وکیل مایکل کوهن خواهد شد بنا به گزارش منتشر شود زود از زندان و گذراندن بقیه دوران محکومیت خود را در صفحه اصلی با توجه به شیوع کروناویروس در نیویورک تسهیلات که در آن او بوده است در خدمت خود حکم.

به عنوان وال استریت ژورنال گزارش کوهن محکوم به سه سال زندان پس از شفاعت گناه به دروغ گفتن به کنگره و مالی مبارزات انتخاباتی نقض شده است. او شده است در پشت میله های پس از ماه مه گذشته بود و انتظار می رود باقی می ماند وجود دارد تا نوامبر سال آینده. اما فدرال تادیبی موسسه در Otisville در شمال ایالت نیویورک را تجربه کرده است شیوع COVID-19 و کوهن اعطا شد دلسوز آزادی با توجه به خودی.

کوهن در ابتدا به دادگاه تجدید نظر دلسوز برای انتشار در مارس اما رد شد توسط قاضی که گفت: در این حکم که به وکیل بود که به دنبال “تزریق خود را به اخبار چرخه.”

“ده ماه زندان خود را به اصطلاح آن زمان که کوهن قبول عواقب ناشی از محکومیت های کیفری برای جرائم جدی است که تا به حال گسترده نهادی مضرات” ان بی سی نیوز گزارش داد که ایالات متحده در منطقه قاضی ویلیام Pauley سوم نوشت: در آن زمان.

“ظاهرا در جستجوی یک بحث جدید برای توجیه اصلاح حکم او به خانه حبس کوهن در حال حاضر افزایش شبح COVID-19,” او اضافه شده است.

وزارت دادگستری و اداره زندانها را منتشر متعدد بدون خشونت و یا در خطر زندانیان به عنوان رمان coronavirus گسترش در سراسر سیستم زندان. کوهن در ابتدا گفته او خواهد بود منتشر شد در اوایل ماه گذشته اما اداره خالص مورد نیاز برای آزاد کردن زندانیان و او انتظار می رود به ماندن در پشت میله های زندان.

تا کنون بیش از دو دوجین زندانیان و کارکنان آلوده شده اند با این بیماری در مرکز جایی که کوهن است که برگزار می شود.

کوهن خواهد شد بنا به گزارش منتشر می شود به خانه اش در روز پنج شنبه پس از پردازش. وکیل قبلا طرفدار سرسخت مغلوب ساختن پیشی جستن پس از کار کردن برای او برای سال اما به تازگی تبدیل به یک سخت منتقد رئیس جمهور است.

کوهن بوده است ساخت عناوین اخیرا پس از آشکار است که او نوشتن بگویید همه کتاب در مورد تجارب خود را با مغلوب ساختن پیشی جستن.

“مایکل صرف زمان طولانی با مغلوب ساختن پیشی جستن — او در حال رفتن به رفتن به همه چیز و او را به نگه داشتن هر چیزی به عقب” خودی نشان داد.

وکلا به نمایندگی از رئیس جمهور باید گزارش با ارسال نامه ای به سابق خود متحد به او بگویید که برای جلوگیری از نوشتن در معرض به عنوان این Inquistr قبلا گزارش شده است.

کوهن گزارش امضا non-disclosure agreement ممنوع است که او را از صحبت های خود با رئیس جمهور خود را سرمایه گذاری کسب و کار و یا خانواده خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im