دیزی مارکز نشان داد او را به شکل باور نکردنی به او 1.6 میلیون Instagram followers بیش از آخر هفته با تازه ترین پست. مکزیکی آرایش هنرمند و Instagram ستاره مشترک یک عکس از خودش چادری در یک لباس شنای زنانه دوتکه که در سمت چپ کمی به تخیل.

مارکز مطرح شده در داخل خانه در مقابل یک آینه بزرگ است. او برگزار می شود آی فون خود را در مقابل صورت خود را به ضربه محکم و ناگهانی نشاط selfie. او در زمان دست به سر او را ترک بدن او به طور کامل مشاهده کنید. مارکز نگاه در روی صفحه نمایش تلفن با لباس زنانه پوشیدن و squinty چشم برای اغوا کننده بیان. او گیسوان تیره شد به عقب کشیده و مدل دهید پایین.

مارکز را لرزاند دو قطعه کت و شلوار حمام کردن در یک نئون صورتی رنگ است که در تضاد با رنگ زرد پوست. لباس شنای زنانه دوتکه او بالا افتخار itty-bitty مثلث که به سختی مناسب او را در معرض مقادیر سخاوتمندانه از او سمت و underboobs. بالا ویژه تسمه اسپاگتی که رفت دور گردن او و یکی دیگر که پیچیده در اطراف او تنه.

در بدن پایین تر مارکز تا به حال بر روی یک جفت از کف مطابق با همان اندازه از رشته های نازک. او عینک باند کشیده تمام راه را به دور کمر او و کمک به او با تکیه تلفظ کردن شکل ساعت شنی. جلوی پایین بودند ruched عریان باسن خود.

مارکز لوازم نگاه خود را با طلا گوشواره و یک گردنبند تطبیق. او به نظر می رسد به پوشیدن صورت کامل از آرایش از جمله ارغوانی تیره سایه چشم سیاه خط چشم و رژ لب.

در عنوان او اشاره کرد که “داغ خارج است.”

این به روز رسانی را به دست آورد بیش از 195,000 دوست دارد و بیش از 1,400 نظرات اثبات شده است به یک ضربه با طرفداران خود را. Instagram کاربران flocked به بخش نظرات به اشتراک گذاشتن افکار خود را در مورد سوختن تصویر در حالی که دوش گرفتن با تعارف.

“من سوال همه چیز” یک کاربر گفت انتهایی این نظر با چهره emoji و آتش.

“YESS ملکه” raved یکی دیگر از فن جفت شدن این پاسخ با یک زن و شوهر از star-struck از emoji.

“Zaaaaamn آن را داغ در داخل بیش از حد!!!” یک سوم chimed در از جمله آتش سوزی و یک چهره داغ emoji در پایان دهید.

“بدن در برکت” افزود: یکی دیگر از زیر این کلمات با یک رشته طولانی از درخشش emoji.

این اولین بار نیست مارکز اولین قاتل بدن در Instagram account. به عنوان Inquisitr به اشتراک گذاشته است او قبلا ارسال شده یک عکس از خودش را در یک توری تا سرهمی که ارائه شده بسیار کمی پوشش به عنوان لباس بدون آستین, لباس افتخار منحصر به فرد و فوق العاده آشکار طراحی. او تصمیم گرفت برای رفتن لباس زیر-رایگان. مارکز kneeled پایین بر روی مخمل خواب دار قطعه مبلمان با پشت خود را به دوربین. او نشان داد او را پرت derriere به او نگاه بیش از شانه خود را با یک تحریک آمیز نگاه کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im