ملاقات کارکنان پیوستن به دیگر موزه کارگران خواستار تجدید ساختار نهادی

موزه متروپولیتن در مارس 4 سال 2020 است. آنجلا WEISS/خبرگزاری گتی ایماژ

پس از قتل جورج فلوید و تجدید انرژی برانگیخته شده توسط سیاه و سفید زندگی مهم جنبش کارگران در دنیای هنر را در مجموع شروع به تماس از کاستی برخی از نهادها و ساختارهای وقتی که می آید به مسابقه و تنوع است. روز دوشنبه اعضای گوگنهایم را نگهداری اداره با ارسال نامه ای به نهاد رهبری deriding “یک نابرابر محیط کار را قادر می سازد که نژاد پرستی سفید برتری و دیگر شیوه های تبعیض آمیز.” به طور مشابه در سه شنبه, 15 کارکنان از موزه متروپولیتن با ارسال نامه ای به موزه رهبری که التماس آنها را به اذعان “آنچه ما به عنوان بیان یک ریشه عمیق منطق سفید برتری و فرهنگ سیستمیک نژاد پرستی در نهاد ما.”

به طور خاص, Metropolitan Museum of Art کارکنان بودند تا حدی در پاسخ به یک Instagram پست ارسال شده در جمعه گذشته توسط کیت Christiansen این ملاقات را دیرینه رئیس نقاشی های اروپا. در حالی که به نظر می رسد که كريستيانسن حساب شده و حذف شده و یا گرفته, پایین, هفته گذشته, مدیر نوشته شده در یک نقاشی فرانسوی باستان شناس الکساندر لنوار که شناخته شده است برای تلاش های خود را برای حفاظت از آثار تاریخی و مجسمه های دوران هرج و مرج از انقلاب فرانسه. در عنوان Christiansen زیر نوشت: “الکساندر لنوار مبارزه انقلابی افراطیون خم در از بین بردن مقبره سلطنتی در Saint Denis. چگونه بسیاری از آثار بزرگ هنری را از دست داده شده است به میل برای رهایی از گذشته از آن ما را تایید نمی کند.”

همچنین نگاه کنید به: شان لئوناردو که در نمایشگاه پلیس در تل آویو لغو شد, می خواهد موزه ها برای تغییر

این بیانیه به نظر می رسد به عنوان تفسیر در این واقعیت است که در سراسر جهان مجسمه های که تایید استعمار نژادپرستانه و یا در غیر این صورت ایده های امپریالیستی را آغاز کرده اند به حذف یا نابود شده کلا. در پاسخ به كريستيانسن, پست, انجمن حمایت از هنر + موزه شفافیت مطرح زنگ با یک صدای جیر جیر تماس خود “ساخت یک سوت سگ از یک معادله #پل فعالان با ” انقلابی افراطیون.'” Christiansen پس از آن عذرخواهی کرد اما به نظر می رسد آسیب شده اند انجام می شود.

تنها چند هفته پیش, نویسنده Anisa توانگر جلب توجه برای او ارسال در Instagram خواستار ملاقات هنر آفریقا و اقیانوسیه و آمریکا گروه که توانگر گفت: “فلسطين مفهوم توحش است که گروه های قاره آفریقا و منطقه اقیانوسیه و قبل از کلمبیا امریکا به عنوان یک تعویض tribalist دیگر.” اگر Metropolitan Museum of Art در حال رفتن به انجام اصلاحات موفق آن ممکن است اساسا به بازسازی خود تنش بین انتقاد و محدودیت نهادهایی که مایل به انجام از درون در حال وقوع است قبل از چشم ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>