ملاقات موزه نزدیک به دلیل Coronavirus ترک Met Gala سرنوشت نامشخص

موزه کارمند پوشیدن دستکش در موزه متروپولیتن در مارس 10. Jeenah ماه/گتی ایماژ

روز پنج شنبه در پی یک سراسیمگی از رویداد لغو و موزه closings در پاسخ به گسترش coronavirus و در عین حال یکی دیگر از معروف موسسه به لیست اضافه شد: موزه متروپولیتن اعلام کرد در اطراف ناهار که گل سرسبد آن محل در خیابان پنجم این ملاقات Breuer و صومعه بسته خواهد شد شروع جمعه, مارس 13 به منظور برای جلوگیری از گسترش ویروس. موزه ها هنوز اعلام شرکت تاریخ که بر اساس آن آنها می توانند انتظار برای بازگشایی شده است. علاوه بر این در همان روز اعلام شد که بلافاصله موثر, the Metropolitan Opera لغو همه اجرای برنامه ها و تمرینات از طریق 31 مارس است. نیویورک تایمز گزارش خبرنگار Michael Cooper نیز توییتی که در کارنگی هال نیویورک بسته شده بود.

“در حالی که ما نمی هر گونه موارد تایید شده متصل به موزه ما معتقدیم که ما باید انجام دهیم این است که همه ما می توانیم برای اطمینان از یک محیط امن و سالم برای جامعه ما که در این زمان تماس برای ما برای به حداقل رساندن تجمع در حالی که حفظ تمیزترین محیط زیست ممکن است” دانیل ویس رئیس جمهور و رئیس اجرایی از موزه متروپولیتن گفت: در بیانیه ای به نیویورک تایمز.

همچنین نگاه کنید به: لغو TEFAF ماستریخت برگ جهانی هنر رویدادهای تقسیم هل دادن به جلو

در طول این ظروف سرباز یا مسافر در سراسر جهان بسیاری از مردم شده است تعجب که آیا ملاقات جشن سالانه مد و ستاره پر زرق و برق است که طول می کشد محل در موزه متروپولیتن هنر هنوز هم در حال وقوع است. این رویداد را سال است که حول موضوع “درباره زمان: مد و مدت” است که هنوز هم بروید برای شروع در اولین دوشنبه در ماه مه با توجه به نانسی چیلتون رئیس روابط خارجی افسر ملاقات به موسسه. “ما در حال اقدام به برنامه ریزی و نگاه به جلو به یک شب فوق العاده” چیلتون گفت برش در مارس 10. “ما خواهد شد البته در ادامه به نگه داشتن چشم و نزدیک در وضعیت” او افزود: با اشاره به کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>