ملاقات موزه راه اندازی #CongressSaveCulture کمپین Coronavirus امداد

خالی موزه متروپولیتن که بسته میان Covid-19 همه گیر در مارس 20, 2020. جان Nacion/NurPhoto via Getty Images

با توجه به یورش coronavirus موزه ها در سراسر جهان هستند و نیاز به مقابله با واقعیت بسیار رقیق جریان درآمد و ناگهانی واقعیت است که بسیاری از کارکنان خود را در حال رفتن به قادر به پرداخت می شود. موزه متروپولیتن در شهر نیویورک است که شناخته شده است به عنوان یک قناری در معدن زغال سنگ وقتی که می آید به بهترین شیوه در سراسر جهان هنرهای موسسات بسته خواهد شد حداقل تا جولای است و در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با غیر قابل اجتناب از اخراج و میلیون ها دلار ضرر. در روز سه شنبه ملاقات همچنین اعلام کرد که آنها در حال لگد زدن به یک کمپین به نام #CongressSaveCulture به منظور حمایت از 4 میلیارد دلار در حمایت دولت از لحاظ مالی در خطر غیر انتفاعی سازمان های هنری. ملاقات امیدوار است که این وجوه خواهد شد در بسته محرک اقتصادی فدرال است که در حال حاضر در حال بحث در کنگره است.

همچنین نگاه کنید به: درست مثل شکسپیر بازیگران مانند پاتریک استوارت در حال تکیه بر تئاتر در یک بحران

“همانطور که ما اولویت دادن به سلامت و ایمنی مردم در سراسر جهان در درجه اول ما باید همچنین برنامه ریزی برای جهان ما را دوباره وارد کنید یک بار این بحران در نهایت متهم” Daniel B. Weiss, رئيس جمهور و مدیر عامل این ملاقات در بیانیه ای گفت:. “با که در ذهن ما باید اطمینان حاصل شود که هنر سازمان های بزرگ و کوچک خواهد بود قادر به مقاومت در برابر ویرانی اقتصادی بسیاری روبرو هستند.” به طور خاص در این ملاقات همچنین پیشنهاد اجرای جهانی خیریه کسر مالیات به طوری که اهدا به خطر موسسات هنری به نظر می رسد حتی بیشتر جذاب و چشم انداز.

موزه کارگردانی حامیان مبارزات انتخاباتی خود را به آمریکا داد از موزه ها وب سایت که در آن آنها باید این گزینه مثبت برای ارسال نامه به اعضای کنگره است. با توجه به نامه ارسال شده در مارس 18 توسط اعضای AAM به کنگره آمریکا موزه جامعه کمک 50 میلیارد دلار در سال به اقتصاد آمریکا و پشتیبانی از 726,000 شغل سالانه; این دقیقا همان نوع از اکوسیستم است که در حال حاضر با عینک بی امان همه گیر. هنرمند-تاسیس موزه هنرهای معاصر در لس آنجلس اخیرا مجبور به اخراج 97 کارگران پاره وقت و این فقط یکی از هزاران نفر از موسسات در سراسر کشور است که باید فورا ارائه شده است آسیب پذیر فراتر از باور است.

کارگران و موزه ها به طور یکسان روبرو هستند وخیم بار و همبستگی جامعه را تنها تا کنون: آن را به دولت برای انجام کار درست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>