پیام حضرت مولانا محمد فضل رحیم در COVID-19

حضرت مولانا محمد فضل تو رحیم توضیح در مورد چگونه برای جلوگیری از گسترش coronavirus همه با هم.

او همچنین به برخی از اسلامی قرائت به رعایت طوری که ما می تواند غلبه بر این بیماری همه گیر وضعیت به زودی.

او از این امت به انجام موارد زیر قرائت:

  • تلاوت دعای آن حضرت انس روایت پیامبر دو بار در روز (بعد از فجر و مغرب)
  • تلاوت منزل Dua
  • تلاوت Khatm-e-Mujaddidiya

چه Dua-e-Anas?

این یک بازی بسیار معروف و قدرتمند دعا تدریس توسط پیامبر hazrath محمد به sayyidina انس به دنبال حفاظت از خداوند subhal wa taala. هر كه خواهد تلاوت این دعا در صبح هیچ ظالم قادر خواهد بود به او آسیب برساند و یا او را.

این دعا خوانده شود 11 بار یا 7 بار در روز بعد از نماز-e-فجر. اگر این دعا است که خوانده نمی شود 7 بار آنها را 3 بار. اگر حتی بعد از آن حداقل یک بار. در زمان cricis باید آن را خوانده 20-30 بار.

مردم باید با هم دریافت کنید و پایان آن را 1000 بار. همه باید حفظ این دعا که آیا کودکان و یا جوانان یا افراد مسن.

آنچه که در منزل دعای?

مزایای خواندن منزل دعا: فواید خواندن منزل رهن منزل duais مجموعه ای از شوكت و قدرت و کوتاه سوره گرفته شده از قرآن باید عمل به عنوان یک درمان برای حفاظت و پادزهر. از منزل دعا ممکن است مورد استفاده برای حفاظت از عوامل متعددی است که شامل ruqya از سحر و جادو, جن جادوگری sihr سحر چشم زخم و غیره. آن را می دهد یک فرد حفاظت از انواع دیگر مضر و نیروهای شیطانی است. از منزل دعا تایید شده است به perused یک یا سه بار در یک نشسته است. این باید انجام شود بیش از یک بار. در حالت ایده آل باید آن را تلاوت یک بار در صبح و یک بار در شب. این دعا بهترین درمان برای سحر و جادو و اثرات بد. این دعا نیز بسیار مفید برای درمان هر نوع بیماری یا بیماری.

معروف به محقق مسلمان از هند و پاکستان زیر سرزمین اصلی مولانا محمد زکریا Ra جمع این آیات در کتاب ساختار که در آن نقطه استفاده می شود در خانواده خود به عنوان یک پادزهر برای نیروهای شیطانی و جادوگری.

منزل دعا برای حفاظت

هدف اصلی برای استفاده از منزل دعا است که برای حفاظت از. در زندگی بسیار مهم است که همه ما نیاز به حفاظت و ایمنی. مگر اینکه ما در حال محافظت ما هرگز کاملا امن و هر چیزی می تواند رخ دهد در هر زمان که می تواند بر ما و یا ما را تهدید می کند ایمنی. با وجود داشتن ثروت و خانواده و شادی حفاظت است که واقعا مهم است. ممکن است وجود دارد شانس است که شیطان یا شیطان ممکن است در اختیار شما و ترفندهای بازی با شما. شما همچنین می تواند تحت اختیار گین. وجود دارد بنابراین بسیاری از خطرات در اطراف ما و ما نمی توانیم فرار کنجکاو شيطان و یا بد ginn و دیگر نیروهای خطرناک. آن است که غیر ممکن است به خودتان را ایمن از این نیروها توسط خودتان به عنوان آنها ممکن است به شما حمله هر لحظه. شما حتی نمی خواهد می دانم که زمانی که شما در حال اختیار اما شما تجربه بزرگ آسیب و عوارض بیماری در زندگی روزمره خود را. به منظور محافظت از خودتان را از هر نوع نیروی شیطانی در زندگی شما باید شروع به قرائت از منزل دعا برای حفاظت از. این دعا یک روش بسیار موثر برای اطمینان حاصل شود که تمام نیروهای شیطانی را نگه می دارد به دور از شما و که شما اقامت محافظت می شود.

چه Khatm-e-Mujaddidia?

قرائت Durood 100 بار قبل و بعد و در بین تلاوت “La-Haula-Wala-Quwwata-Illa-Billa” 500 بار.

در گذشته او از مردم خواست برای خدمت به بشریت صرف نظر از طبقه خود و دین است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>