مریل استریپ به سرقت برده نشان می دهد در طول Sondheim را 90, جشن تولد Livestream

مریل استریپ انجام “خانم ها که ناهار.” NewYorkTheater / YouTube

وجود دارد کمی در راه از سرگرمی زندگی می کنند پس از coronavirus لازم به خاموش کردن اساسا همه تیم های ورزشی و تئاتر و کنسرت. حتی تولید جدید تلویزیون و سینما شده است تعطیل! خوشبختانه یکشنبه شب شاهد پخش یک, افراد مشهور, اشباع, two-and-a-half-ساعت livestream عملکرد به افتخار 90 تولد Stephen Sondheim یکی از بزرگترین در جهان زندگی آهنگسازان و auteurs. شده اند وجود دارد بسیاری از تلاش های مختلف در livestream مطالب ارائه شده در قرنطینه اما خاص standout در Sondheim فوران چاه نفت رسید که هیچ یک دیگر از مریل استریپ Christine Baranski و Audra مک دونالد سنگ “خانم ها که ناهار” از شرکت در حالی که مشخصه نوشیدن.

مهم نیست که چقدر بلند اجتماعی فاصله است که در اثر آن همیشه عجیب و غریب برای دیدن افراد مشهور و ستاره های بزرگ آواز به خود لپ تاپ وب کم و محدود به خانه های خود. ما استفاده می شود برای دیدن جایزه اسکار برندگان impeccably مرتب و لباس پوشیدن و نما gamely در فرش قرمز برای ما تجسمی مصرف; نه دولا در خانه های خود را با پوشیدن منسوجات و تند قرار دادی شیکر کوکتل. آن را با این حال لذت بخش به تماشای تصاویر مریل استریپ بستن کمربند بهترین خواننده بیش از livestream و سپس ویروسی در اصل سرعت کمی است.

و او تنها یک لیست نام به من قرض بدهید آواز خود را به جشن تولد: Jake Gyllenhaal, Kristin Chenoweth, Sutton Foster, عرقچین Feldstein بن پلات و بسیاری دیگر در زمان خارج از برنامه پر مشغله خود را از انجام این کار فقط به عنوان چیزی به عنوان بقیه از ما در سفارش به خواندن کلاسیک Sondheim اعداد.

این یک چیز را می تواند به کاهش بی دست و پا ویدیو چت با دوستان خود اگر شما می خواهید برای دیدن آنها را در همه, اما آن را دیگر به تماشای خوانندگان حرفه ای زوزه در هر یک از دیگر در سراسر دیجیتال باطل تلاش به پروژه و هیجان بخرج دادن در همان زمان. مدفون در زیر این اجرای عاطفی است, صافی که به اشتراک گذاشته شده توسط کسانی که قرنطینه و آن را از یک صافی که تولید می شود بسیار نگران کننده سوال: واقعا چه مدت طول خواهد این نشان می دهد بر روی بروید?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>