مرسدس بنز اعلام کرد, بمب, ابر رایانه, ماشین, در نظر گرفتن هدف در تسلا

یک طراحی مفهومی از مرسدس بنز آینده وسایل نقلیه. مرسدس-بنز

نسل بعدی مرسدس بنز وسایل نقلیه را نگاه کنید—و یا به جای کار زیادی مانند تسلا خودروهای برقی با کنترل از راه دور به روز رسانی نرم افزار است که ارائه توابع جدید و در زمان توانایی درایو به طور خودکار.

در روز سه شنبه, آلمانی لوکس خودروساز اعلام کرد یک بمب با همکاری chipmaker Nvidia به منظور توسعه یک وسیله نقلیه سیستم عامل که راهنمای راننده ارتباطات قابلیت به روز رسانی و راننده کمک قابلیت در آینده ناوگان مرسدس بنز اتومبیل. اتومبیل را با استفاده از Nvidia تخصص در هوش مصنوعی-صفحه خودمختار رانندگی فن آوری است.

همکاری علائم یک قدم بزرگ به سمت مرسدس بنز’ چشم انداز کامل خود رانندگی. “با تکنولوژی ما در حال رفتن به قرار دادن در جاده ها با Nvidia وجود دارد امکانات بی پایان از کمک رانندگی تمام راه را به مستقل رانندگی” Ola Källenius مدیر عامل شرکت Mercedes-Benz AG گفت: در پخش در روز سه شنبه. “از طریق [نرم افزار-رانده شده] معماری مشتریان قادر خواهد بود برای به روز رسانی تجربه رانندگی در طول عمر یک وسیله نقلیه است. از آن خواهد شد در راه با یک هدیه به مشتریان که در دادن نگه می دارد.”

مدیر عامل شرکت Nvidia جنسن هوانگ توصیف آینده خودروهای مجهز به این سیستم به عنوان “همیشگی, ارتقا ماشین آلات” طراحی شده توسط AI ابر رایانه.

همچنین نگاه کنید به: GM مخفیانه Eyeing عظیم خودرو الکتریکی بازار برای مقابله با تسلا

“کل محصول به گونه ای متفاوت طراحی شده,” او گفت: در روز سه شنبه رویداد. “در گذشته یک ماشین است که در بهترین شرایط در آن نقطه از فروش لحظه ای شما را به مالکیت آن است. اما در آینده [خرید] یک ماشین است که یک نقطه شروع است. خواهد بود وجود دارد هزاران نفر از مهندسین کار همراه با ماشین خود را برای تمام عمر از ماشین.”

“این نیز مهم است برای مدل کسب و کار شرکت ما” Källenius اضافه شده است. “بسیاری از مردم صحبت کردن در مورد اتومبیل های مدرن مثل گوشی های هوشمند بر روی چهار چرخ. اگر شما می خواهید به نگاهی که رویکرد شما واقعا باید برای نگاه در معماری نرم افزار از جامع نقطه نظر. به همین دلیل ما تصمیم به ایجاد خود ما سیستم عامل.”

مرسدس بنز می گوید این سیستم جدید در دسترس خواهد بود در سراسر ناوگان خود را در 2024, اما فاش نمی, قیمت نرم افزار خاص.

تسلا اولین خودروساز در صنعت به معرفی advanced driver-کمک قابلیت های خود را به فروش می رساند اساسی خلبان اتوماتیک بسته نرم افزار برای $2,000. پیشرفته ترین “کامل خود رانندگی” خلبان اتوماتیک بسته در دسترس است برای $7,000 و برنامه ریزی شده است برای $1,000 افزایش قیمت در ماه آینده.

سنتی گاز تولید کنندگان خودرو از جمله جنرال موتورز (GM) و فورد نیز سرمایه گذاری به شدت در حال توسعه در خانه بدون راننده فن آوری. جنرال موتورز خود را رونمایی کرد پاسخ به تسلا خلبان اتوماتیک سوپر کروز در سال 2017 و در حال حاضر در دسترس در آن بالا پایان کادیلاک CT6 خودروی سواری. فورد است که مجموعه ای را به شما معرفی نرم افزار های مشابه در سال آینده به عنوان بخشی از آن شرکت Pilot360 پیشرفته راننده کمک به سیستم (ADAS).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>