ملیسا Riso Sizzles انتها با شورت آبی: “این یک روز جدید’

بازیگر و مدل ملیسا Riso او را تشویق Instagram followers on یکشنبه عید پاک در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با آخرین به اشتراک بگذارید.

در تصویر ملیسا نشسته با پاهای او عبور در weathered, white پنجره. پنجره باز بیرون فریم خود را به عنوان نور تابیده بر او خورشید را بوسید پوست. مدل عینک هیچ در بالا و نگاه نشان خاموش سگي معده و سرمازده-در دور کمر. او جفت او toplessness با یک جفت سرمه بیکینی, سبک, شورتی که آمد به زیر شکم او را فشار دهید. بازیگر را ریون, قفل آویزان چوب مستقیم بیش از هر دو سینه به محافظت از او کرده است. قابل توجه کم رنگ در تصویر Riso را موز, خال کوبی, که او تا به حال برداشته شده است.

ملیسا عینک چشمگیر اسموکی چشم با خط چشم سیاه و ریمل مژه و ابرو است که نشان داد در چشم او که اکثرا بسته در تصویر. او با استفاده از پودر و برجستهنگار به لهجه او چشم و استخوان های گونه و قوی jawline. تیره و صورتی رنگ ها در مدل کامل و یک اشاره از او دندان های سفید نشان داد چرا که او برگزار می شود دهان او کمی باز. مشهور برگزار شد دست او را تا بالای سر او و نشان داد براق دستبند که او استفاده می شود به عنوان یک لوازم جانبی.

در عنوان این زیبایی با خوشحالی گفت که امروز یک روز جدید و تشویق مردم به ادامه بازمانده با وجود چگونه چیزهای عجیب و غریب در حال حاضر. Riso طرفداران محبوب شبکه های رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده با با بیش از 10,700 هدف قرار دادن “مانند” را فشار دهید. در همان زمان بیش از 275 Instagram حساب در سمت چپ یک پیام برای محبوب مشهور آرایشگر. بسیاری از مردم در سمت چپ شعله emoji نشان می دهد که آنها فکر هنری بی بالا تنه, عکس داغ بود.

“به دنبال زرق و برق دار به عنوان همیشه…همچنین برای شما آرزوی عید پاک مبارک” نوشت: یک فن.

“سلام ملیسا و عید پاک مبارک. شما یک گناه با, اما برای من, شما همیشه باقی می ماند منحصر به فرد است. من به شما ارسال یک آغوش بزرگ از ایتالیا لوکا” دوم فن ستایش.

“من می توانم شنیدن ماشین توفنده به هر یک از دیگر” طعنه سوم که همچنین شامل یک قلب قرمز چشم از emoji.

“مبارک عید پاک شما به دنبال زرق و برق دار که با سیگار کشیدن در بدن. مراقبت و سالم ماندن” یک چهارم جانباز بوده از جمله بسیاری از بوسه و قلب emoji با پاسخ.

در اجتماعی فاصله او انجام شده است برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 ملیسا نگه داشته است طرفداران خود را علاقه مند به اشتراک گذاری چند عکس و فیلم از خودش. در یکی از آخرین, افراد مشهور, hairstylist مشترک یک ویدیو از خودش انجام یک پا و تمرین در یک فضای کوچک Inquisitr گزارش شده است. او پیروان قدردانی از ورزش نکات و تکنیک های در حالی که آنها نیز در خانه گیر کرده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>