ملیسا Riso Sizzles, استخر, فیروزه, فیروزه مصنوعی, لباس شنای زنانه دوتکه: یکی از بهترین احساس در جهان’

ملیسا Riso او را هیجان زده Instagram followers با عکس زرق و برق دار از خودش در یک استخر در بعد از ظهر یکشنبه در میان coronavirus همه گیر و به او اجازه دهید آنها را در آنچه که او فکر می کند که بهترین احساس در جهان است.

در تصویر Riso ایستاده بود در مقابل انواع سبزی با یک استخر کوچک اندود شده با آجر در پس زمینه. بازیگر عینک فیروزه bandeau سبک لباس شنای زنانه دوتکه بالا که پیچیده در اطراف او سخاوتمندانه قفسه سینه آشکار یک اشاره او کافی رخ. او زوج بالا مطابق با بیکینی پایین که رز بالا بیش از کون باسن و غوطه ور کم در مقابل او باب روز معده تخت. به علاوه مدل ناف تو بود و تقریبا قابل رویت نیست در teh تصویر پس از او به تازگی به اشتراک گذاشته است که او می خواهم تحت درمان حذف. او عینک یک جفت ساده سفید, فلیپ فلاپ, که نشان داد نور پدیکور و انگشتان خود را sported تطبیق مانیکور. آن را به نظر می رسد به عنوان اگر بازیگر در کم و یا هیچ آرایشی برای گاه به گاه شات.

Riso عینک بلند, سبزه, مو پایین و جاروب بیش از یک طرف از طرف بخشی از آن آویزان بیش از یک شانه نزدیک به آرنج. در یک طرف, افراد مشهور, hairstylist برگزار شد یک جفت عینک آفتابی و او accessorized با طلا زنجیره شال گردن به دور گردن او و موهای سیاه و سفید کراوات در اطراف یک مچ دست.

در عنوان, Riso به ذکر است که گذراندن وقت با دوستان واقعی و انرژی مثبت او را به دست آورد از تجربه است که بهترین احساس را در تمام جهان به او. بازیگر پیروان مشترک عشق با بیش از 6,700 از آنها هدف قرار دادن “مانند” را فشار دهید. به علاوه نزدیک به 200 Instagrammers زمان برای نوشتن یک نظر نوع ،

“شکم خود است و به دنبال شگفت انگیز, اگر من نمی دانم بهتر من می خواهم بگویم شما مشغول به کار تاتو کردن با همه است که کار آب در طول قرنطینه” بوده یکی از شیفتگان این بازیگر که شامل چندین قلب چهره خندان و یک شعله از emoji.

“وای, خال کوبی خود را تقریبا از بین رفته!” اشاره کرد دوم تعجب فن.

“من مثبت هستم و من می تواند دوستان ما شود ؟” یک سوم پیرو تعجب است.

“شما بسیار خوش شانس و خوش شانس پس از آن به اطراف آن نوع از مردم است. من اما نیستم. اما من خوشحال هستم به شما و یا دیگران خوشحال چرا که آنچه که من در تلاش برای تجلیل و یک هفته بزرگ” آرزو یک چهارم Instagrammer.

Inquisitr قبلا گزارش شده است که Riso مشترک رجعت عکس از خودش را در بند دار لباس زیر زنانه آبی و موز تاتو قابل مشاهده بود در شات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>