ملیسا Riso Sizzles در خاکستری Bodysuit در حالی که نما با قدرت آتش جدی: شیطان و سرگرمی’

ملیسا Riso نشان داد او زرق و برق دار منحنی در حالی که همچنین آشکار کردن آنچه که او به نام “شیطان سرگرمی” در Instagram صبح و مدل پیروان او قدردانی صداقت.

مدل عینک heathered خاکستری تانک سبک bodysuit با پایین برش یقه که نشان داد سخاوتمندانه زیرچشمی نگاه کردن در او فراوان رخ. ملیسا زوج بالا با کف که نشان داد یک اشاره از پوست بین کمر و bodysuit پا دهانه. نگاه نشان خاموش سرمازده-در کمر و شهوت انگیز منحنی به عنوان به خوبی به عنوان اسلحه. در این زمینه چند پوستر های رنگارنگ آویزان بر روی دیوار تاریک.

سبزه زیبایی عینک قفل طولانی در فر که آبشاری بیش از یک شانه و پایین پشت او از یک طرف ، آن نگاه مانند ملیسا تا به حال در برخی از آرایش که برجسته او با برخی از ویژگی های نرم و صورتی رنگ لب adorning کامل ، او چشم قهوه ای ظهور با برخی از خط چشم تیره و سیاه و مژه. او accessorized با نازک کوتاه طلا زنجیره ای است که تا به حال یک آویز حلق آویز از آن و گوشواره کوچک. در اطراف کمر, ملیسا, تا به حال یک کمربند ابزار که تا به حال چندین اسلحه holstered در آن است. او یکی از پیچیده صورتی آراسته دست در اطراف یک سلاح در ران او و در دست او برگزار شد یک تفنگ بزرگ اشاره و خارج از قاب.

در زیرنویس Melissa به نام او تیراندازی تفنگ و سرگرمی شیطان و گفت: این خوب بود برای سرگرمی مانند آن. سپس او hashtagged چیزهای مختلف مانند دفاع و اسلحه. او پیروان به نظر می رسید به نگاه عشق با نزدیک به 4,700 Instagrammers ضربه زدن بر روی دکمه مانند و بیش از 150 چپ یک نظر برای تفنگ علاقه مندان است. بسیاری از کسانی که پاسخ داد: با استفاده از شعله و قلب emoji به بیان است که آنها عاشق داغ نگاه کنید.

“OMG است و چه چیزی است که تفنگ برگزاری ؟ AAHAAHAHAHAHHAAA” پاسخ یک جانباز.

چند تا از ملیسا پیروان احساس که وجود دارد هر چیزی بد در مورد او تیراندازی تفنگ و سرگرمی.

“چه کسی گفت که تیراندازی اسلحه است که شیطان lol ؟ شما می توانید شلیک با من در هر زمان” دوم پیرو تعجب است.

“شما ممکن است یک تفنگ اما شما نگاه بمب” نوشت: یک سوم Instagrammer که همچنین شامل دو قلب صورتی emoji.

“چنین بد*ss که زرق و برق دار که با سیگار کشیدن در بدن و چشم زرق و برق دار! مراقبت” یک چهارم فن آرزو مختلف از جمله شعله, قلب, قلب و چشم و دیگر از emoji.

Inquisitr قبلا گزارش شده است که ملیسا نشان داد بدن او را در کوچک سفید لباس شنای زنانه دوتکه است که در تقابل با او عمیقا پوست دباغی و پیروان قدردانی بیکینی سکسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>