ملیسا Riso نشان می دهد جک پریدن در سینه بند ورزشی با رنگ بنفش, ساق پوش: ‘هوای تازه و آفتاب امروز

ملیسا Riso مشترک یک تصویری از خودش را در حال کار کردن در پارک امروز در میان coronavirus بیماری همه گیر. بازیگر نشان داد تمرین های مختلف از جمله جک پریدن و در حال اجرا با Instagram followers.

این ویدئو آغاز شد و با ملیسا سرعت به یک درخت و چرخش به اطراف و دو سرعت عقب سمت دوربین به عنوان LMFAO آهنگ “من نه یک فاحشه” در پس زمینه بازی. او عینک, سیاه, سینه بند ورزشی با تسمه که عبور در پشت و یک v-یقه که نشان داد او کافی رخ که منعکس به او زد. در پایین این مدل عینک بالا waisted بنفش پوش با مش بر طرف شود و او تکمیل ساز و برگ خود را با کفش های تنیس. سبزه زیبایی عینک موهای بلند و راست در یک موی دم اسبی که swished به عقب و جلو.

بعد او شروع به پریدن کرد به بالا و پایین نشان دادن پریدن جک مهارت و سپس مدل را های مختلف squats lunges و گام به گام-یو پی اس برای تمرین از کون پشت. تمایل pushups و چند لگد به اتمام قابل توجه طیف وسیعی از حرکت در این پارک که به نظر می رسید تنها به تعداد کمی از مردم وجود دارد در حالی که او به آن سفر کرده.

در زیرنویس Melissa اشاره کرد که آفتاب و هوای تازه در پارک به او کمک کرد. طرفداران مشهور آرایشگر لذت بردم چک کردن او حرکت می کند و آنها مقدار زیادی از الهام بخش از خلاقیت خود را. بیش از 2,700 Instagram کاربران آمار “مانند” را فشار دهید و ده ها سمت چپ یک نظر مثبت برای بازیگر. بسیاری از مردم ستایش او را برای قدرت و تعهد و فرم. به علاوه این آتش emoji به نظر می رسد در طول این پاسخ نشان می دهد کسانی که در سمت چپ آن فکر می کردم او نگاه داغ در طول آفتابی تمرین.

“ملیسا Riso, شما قطعا برخی از چرخ بر شما!!! واقعا تاثیر گذار و عالی!!!” ستایش یک جانباز که شامل قلب صورتی شست و ماشین آلات کشاورزی از emoji.

“خوب! ملیسا Riso شما رو بزرگ از جمله سرعت و قدرت! شما بروید ، و صحبت از این است که این صبح من زد در اطراف پارک برای 25 دقیقه! شما مطمئن را به بهترین انگیزه و تشویق برای من هر روز!” دوم فن نوشت: از جمله تمرین مربوط emoji.

“نگاهی باور نکردنی جالبترین شاهزاده خانم” اعلام کرد یک سوم Instagram کاربر.

“آموزش برای NFL ترکیب??” یک چهارم Instagrammer طعنه همراه با خنده گریه لبخند.

Inquisitr قبلا گزارش شده است که ملیسا نشان داد که نتایج او شدید و کار کردن در یک فیروزه bandeau-سبک لباس شنای زنانه دوتکه به عنوان او لذت می برد بعد از ظهر lounging استخر و او اعلام کرد که صرف وقت با دوستان واقعی است که بهترین احساس را در تمام جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>