ملیسا Riso قدرت از طریق تمرین کامل بدن به رنگ خاکستری و سیاه و سفید بالای مخزن در Instagram

ملیسا Riso به طرفداران سریع دوز fitspiration در تازه ترین ویدیو در Instagram صفحه. در به اشتراک گذاشته شده کلیپ کلاغ سیاه موهای زیبایی را لرزاند سیاه و سفید بالای مخزن با رنگ خاکستری ساق پوش, پوشش داده شده در یک چاپ هندسی. مسلح با دو دمبل او شروع تمرین خود را با یک سری از سفت پا deadlifts که نیاز به خم شدن به جلو در حالی که نگه داشتن وزن در ران. سپس او در نقل مکان کرد به انجام lunges گرفتن گام های رو به جلو با وزنه برگزار شد در کنار او. بعد آمد یک مجموعه از زانو بالا که بدان معنی است که ملیسا به حال برای بالا بردن پاها خم در یک سرعت سریع به عنوان او نیز انجام شده نیم تنه تاب خود فوقانی بدن. او سپس اسلحه خود را پشت سر او و معکوس ورزش لگد زدن پاهای خود را به سمت او glutes. او سپس به تکرار بالا زانو ورزش یک کلیپ به پایان رسید.

در زیرنویس Melissa نشان داد که او تا به حال شده است با استفاده از 15 پوند وزن در طول تصویری و هدف او این بود که تن بدن او و نه برای ساخت عضله. او همچنین گفت که او تا به حال انجام می شود 15 تا 20 تکرار از هر ورزش به مدت چهار مجموعه. ملیسا رفت و به قول طرفداران که او را آپلود بیشتر تمرین ویدئوها در آینده به کمک طرفداران خود را برای مقابله با کروناویروس ناشی از قرنطينه.

کلیپ مشاهده شده است بیش از 10 ، 000 بار که از این نوشتن و نزدیک به 100 Instagram کاربران اظهار نظر در آن است. در کسانی که نظرات طرفداران باران ملیسا با سپاس.

“من می تواند شما را تمرین هر روز” یک نفر نوشت: قبل از اضافه کردن یک سری از قلب emoji به نظر خود. “زیبا!”

“شما نگاه زیبا و زرق و برق دار” یکی دیگر از احمقانه تحسین اضافه شده است.

“من نیمه عاشق این ویدیو. زیرچشمی نگاه کردن یک بو” یک سوم اظهار داشت: حامی

دیگران او را برای ارائه برخی از تمرین الهام بخش برای آنها.

“چه خوب انگیزه” یک چهارم دیدگاه نوشته. “دیدن خود قرنطینه که بد نیست.”

بر اساس برخی از ملیسا قبلی Instagram پست کلیپ به نظر می رسد عصاره از دیگر جلسه تمرین. در یک ویدئو او آپلود شده در مارس 10, مدل عینک همان ساز و برگ او به عنوان تمرین بوکس مهارت در ورزشگاه هستند.

“بوکس شده است یک سرگرمی از معدن برای سال. من در زمان یک سال و آموزش امروز احساس خیلی خوب!! این یک برطرف کننده استرس بزرگ و تمرین! من قصد دارم به عقب بر گردیم به من خیلی زنگ زده امروز است,” او نوشت: در عنوان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>