ملیسا Riso می شود دارای گونه های برامده در Bodysuit و پاشنه بالا: “من لذت بردن از من در زمان به تنهایی’

ملیسا Riso در زمان به Instagram اوایل امروز که در آن او قرار داده و دارای گونه های برامده نمایش برای 1.2 میلیون به علاوه طرفداران در یک منحنی-بغل کردن و یا در دفتر. 33-year-old شده است حلق آویز کردن در خانه در قرنطینه برای چند روز گذشته آشکار به طرفداران آن چیزی است که او واقعا با بهره گیری شده است. در جدیدترین علاوه بر این به صفحه این مدل به پیروان یک نگاه اجمالی به او چگونه بوده است صرف وقت آزاد خود را.

در داغ جدید, عکس فوری, Riso مطرح شده در حیاط خلوت خود ایستاده قرمز آجر بفرس او به عنوان تکیه به یک راهرو. آمریکا عیار استراحت یک دست در برش درب در حالی که بطرف خود کش کرد دیگر توسط قفسه سینه خود را. او نگاه های دیدنی و جذاب در یک تنگ اتصالات خاکستری bodysuit که به سختی تحت پوشش خود شکل افشای زیبا پشت از جمله زن و تر و تمیز ، این بازیگر اضافه تیره شستشو ژان ژاکت که سقوط کردن از شانه های او, در علاوه بر این به یک جفت کفش قهوه ای پاشنه بلند برای او کوچک 5’2″ قاب.

سیاه و سفید با موهای بمب عینک قفل پایین و راست در حالی که از جمله قابل توجه استفاده از آرایش آمد که کامل با خط چشم و ریمل مژه و ابرو به عنوان به خوبی به عنوان یک نور سرخ و براق. در عنوان از شرجی به روز رسانی او با طرفداران که او را دوست دارد زمانی را به تنهایی و در واقع فکر می کند که قرنطینه خوب است برای روح — چیزی که او تصریح کرد: در یکی دیگر از پست های قبلی در این هفته.

“من لذت بردن از من در زمان به تنهایی. آن را به من کمک می کند ماندن متمرکز بر اهداف من است. آن را به من کمک می کند خوردن تمیز…. من روشن از زندگی حواس او را پرت, مردم, ترافیک و درام. این قرنطینه زمان خوبی برای همه ما در حال حاضر و کمک به محیط زیست ما,” او نوشت. “این جهان زمان برای سم زدایی و پاک کردن… وقت تنهایی خوب است برای روح ما و این پسر برای همیشه.”

تصویر جدید شده است زندگی می کنند در حساب خود را برای چند دقیقه اما آن را به دست آورده مونتری کالیفرنیا بومی یک تن از توجه در حال حاضر با 13,000 دوست دارد و بیش از 300 نظرات. بسیاری از طرفداران او را تکرار آنچه که او گفت: در زیرنویس این توافق که به تنهایی زمان چیزی است که شده است بسیار مفید است. البته تعدادی دیگر از کاربران رسانه های اجتماعی کاهش یافته است یک خط به اجازه Instagram مدل می دانیم که هر دو او و بدن او نگاه باور نکردنی است. یک تعداد انگشت شماری از دیگران به سادگی اضافه شعله و قلب شکلک به جای واقعی کلمه است.

“عکس های شگفت انگیز و خیره کننده, پاها,” یکی از Riso طرفداران raved اضافه کردن یک شماره از شعله های آتش به پایان دهید.

“Hmm بودن به تنهایی کمک می کند روح التیام زخم و ما کمک می کند تا تمرکز” یکی بیشتر chimed در.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>