بازیگر مدل و آرایشگر ملیسا Riso flaunted بدن مناسب خود در خانه تمرین تصویری در طول بیماری همه گیر کوروناویروس و او Instagram followers آن را دوست داشتم.

این روزها همه به کار کردن در خانه در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله و ملیسا مشترک یک تمرین بسیار عالی تصویری از خودش با استفاده از یک کرم رنگی tufted عثمانی یک گروه مقاومت در برابر و بدن او را برای کار کردن از کون, کون و باب روز ، در این کلیپ بازیگر عینک تطبیق تمرین ساز و برگ است که شامل یک تانک سبک, صورتی, سینه بند ورزشی و یک جفت از بالا waisted تمرین ساق پوش که نشان داد او صاف معده و دلخواهی منحنی. او به تن او موی بسیار بلند به پایین به طوری که آن را نمی توانید در راه خود را هنگامی که او را گذاشته و سر خود را به عقب بر روی مبلمان یا کف. مشهور آرایشگر مشغول به کار کردن آنچه در ظاهر به اتاق نشیمن خود را در مقابل یک خاکستری کوچ که برجسته کرکی کرم و آبی لهجه بالش.

در اولین تمرینات دو مدل گذاشته شده در معده او بالای وبهلسترد عثمانی به عنوان او استفاده می شود مقاومت گروه به کار خود glutes. بعد ملیسا قرار داده و شانه های او بر روی مبلمان با پاها و زانو های خود را خم و در یک زاویه 90 درجه و او برداشته و کاهش پشت او را فراموش پل یو پی اس. ویدئو های ویژه مختلف در موقعیت های مختلف و ملیسا نشان داد او پیروان حرکت های مختلف را امتحان کنید به عنوان آنها انجام تمرینات در خانه.

Riso توضیح داد که نگه داشتن تناسب اندام در خانه نمی نیاز به مقدار زیادی از تجهیزات تخصصی و طرفداران او قدردانی جزئیات چگونه او کار می کند در حالی که در قرنطینه. تقریبا 8,500 Instagram کاربران آمار “مانند” را فشار دهید و ده ها تن نیز در سمت چپ یک پاسخ برای مدل.

“اوه کودک… من می خواهم به کار کردن با شما. روزمره!!! اجازه دهید آن را پرسید:” یکی پیرو که همچنین شامل یک winking لبخند و قلب قرمز از emoji.

“این چیزی است که تا! ملیسا Riso, آن است که همیشه به شما گرفتن یک قرنطینه خانه تمرین! نگه دارید تا کار خوب!” دوم شیفتگان ستایش.

“شما به طرز باور نکردنی زیبا و سکسی ملیسا که با بدن شگفت انگیز, زرق و برق دار و زیبا لبخند” اعلام کرد یک سوم فن.

“که جنایی ساخت ما که lol! من تا به حال به تماشای آن حداقل 15 تا 20 بار” یک چهارم Instagram کاربر به طعنه.

در طول زمان خود را در خانه, ملیسا به نظر می رسد برای لذت بردن از خود را در حالی که نگه داشتن پیروان خود را سرگرم. این Inquistr گزارش داد که مدل به اشتراک گذاشته بود چندین عکس از خودش با پوشیدن یک مجموعه ای از توری لباس زیر زنانه قرمز و طرفداران او قدردانی بسیار گرم ساز و برگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im