Melissa Gorga می پرسد برای ‘اضافی نماز’ به صورت پدر او در قانون

Real Housewives of New Jersey ستاره Melissa Gorga در زمان به Instagram اوایل امروز به درخواست طرفداران برای هدیه تولد. او درخواست کرد که طرفداران و پیروان ارسال “فوق العاده نماز” به پدر او در قانون Giacinto Gorga. به همراه او درخواست ملیسا مشترک شایان ستایش عکس دختر آنتونیو و Giacinto بر روی یک قایق.

Giacinto معشوق عضو Gorga خانواده است و به نظر می رسد در این واقعیت نشان می دهد در طول اجرای آن. او اغلب صرف وقت با کیفیت با بچه های خود Teresa Giudice و جو Gorga. Giacinto — شناخته شده به عنوان Nonno توسط نوه او — تبدیل به یک فن های مورد علاقه در طول زمان خود را در سری. بسیاری از طرفداران عشق دیدن او را تا موسیقی پاپ به صرف زمان با او grandkids و خانواده است.

در Instagram به اشتراک گذاری ملیسا را نشان نمی دهد یا نه Giacinto بیمار بود. Giacinto, 76 است در بیمارستان بستری شده است برای ذات الریه تقسیم عددی بر مضرب بار در گذشته; اخیرا او بیمار شد با این بیماری در دسامبر 2019.

سلامت خود بحث شده است بسیار کمی در زنان خانه دار واقعی از نیوجرسی. یکی از دلایل اصلی برای ترزا و برادر او را از سقوط در اوایل فصل به دلیل ترزا احساس کرد که جو نیست صرف زمان کافی با خود بیمار است ، او مقصر ملیسا برای نگه داشتن جو و دور از خانواده اش. در تازه ترین فصل از سری واقعیت بینندگان دیدم Giacinto مبارزه با سلامت خود را.

در ژانویه ترزا تایید کرد که پدرش در بیمارستان بستری شده بود بار دیگر از طریق او Instagram, داستان, گزارش روزانه ظرف. او نمی گویند که چرا او در بیمارستان بستری شد در زمان.

با زمان coronavirus همه گیر بسیاری از طرفداران بلافاصله تعجب که آیا یا نه ملیسا پدر بیمار بود با این ویروس. تعداد بازدید ایتالیا او پاییز گذشته به دیدار او پسر در قانون جو Giudice. ایتالیا در حال حاضر یکی از آلوده ترین کشورها در جهان است.

اگر او در نظر گرفته خواهد شد در معرض خطر بیمار با توجه به سن و حملات قبلی از ذات الریه. در گذشته ترزا به صحبت در مورد چگونه از آن آسان است برای پدرش به بیمار پس از ملیسا Instagram پست ممکن است به عنوان یک اقدام احتیاطی خانواده آماده برای امکان او را ابتلا به کوروناویروس.

صدها نفر از مردم ریخت و به بخش نظرات ملیسا Instagram پست به ارائه پشتیبانی و نماز است. در کمتر از دو ساعت این پست را به دست آورده بیش از 40,500 را دوست دارد.

“او قویترین مرد من می دانم. همه چیز را قربانی برای خانواده اش” نوشته ملیسا, شوهر, جو.

همکار RHONJ ستاره جکی Goldscheider همچنین اظهار نظر.

“ارسال و رحمت به Nonno.”

“نگه داشتن او جدا شده و در همه هزینه ها. قدیمی ترین آسیب پذیر” توصیه فرد دیگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>