Melania Trump به بازدید از دهلی دولت مدرسه امروز

دهلی نو: ما بانوی اول Melania Trump خواهد شد بازدید از دهلی دولت در Nanakpura در اینجا در روز سه شنبه.

او را به بازدید از Sarvodaya Vidyalaya ارشد متوسطه که در آن او خواهد شد به بررسی “شادی کلاس” برنامه های اجرا شده توسط دولت دهلی نو.

به عنوان بخشی از برنامه دانش آموزان فعالیت های مختلف از جمله مدیتیشن, خیابان نقش اساسی اطاعت با هدف کاهش سطح اضطراب و استرس در میان کودکان است.

Melania Trump, همراه با شوهرش جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اولین سفر رسمی خود به هند است.

پیش از این سفارت آمریکا در اینجا اعلام کرد که آن را به حال هیچ اعتراض به حضور وزیر Arvind Kejriwal و معاون او Manish Sisodia در طول Melania Trump بازدید به دولت اما “بهتر است برای اطمینان از تمرکز بر آموزش و پرورش و مدرسه و دانش آموزان”.

“در حالی که سفارت آمریکا تا به حال هیچ اعتراض به حضور وزیر و معاون وزیر ما قدر خود را شناخت که این یک رویداد سیاسی و این که بهتر است برای اطمینان از تمرکز بر آموزش و پرورش و مدرسه و دانش آموزان” سفارت آمریکا در بیانیه ای گفت.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و همسر او همراه با ما هیئتی وارد احمدآباد در روز دوشنبه. آنها بعد از بازدید Sabarmati آشرام و با حضور ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد در Motera ورزشگاه.

امریکا برای اولین بار زن و شوهر و همچنین بازدید از تاج محل در آگرا است.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>