Melania Trump می گوید دانش آموزان به “مراقبت از خود” در پیام ضبط شده

بانوی اول Melania Trump خطاب به دانش آموزان سراسر کشور در روز پنج شنبه در یک پیام ضبط شده. مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه برخی از پیشنهادات که چگونه جوان آمریکایی ها می توانید نگه دارید خود را از احساس آشفته به عنوان مستند همچنان برای بسیاری از.

اولین بانوی همچنین تشکر دانش آموزان برای تغییرات آنها ساخته شده به منظور نگه داشتن خود و دیگران امن در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“بیش از دو ماه گذشته من می دانم که شما تا به حال به بسیاری از تغییرات در زندگی خود را.

“این تغییرات بودند آسان نیست اما شما آنقدر شدید بوده و من افتخار می کنم از نمونه های شما تبدیل شده اند. عزم خود را برای دریافت از طریق این تعریف نسل خود را برای سال آمده است.”

برای بسیاری از دانش آموزان خود را در مراسم فارغ التحصیلی حافظه های فوق و بسیاری از وقایع دیگر از جمله تعطیلات بودند unceremoniously لغو شد در سراسر جهان همه گیر. در حالی که مشاهیر و چهره های عمومی باید با هم متحد شده و تلاش برای رسیدن به آن احساس فشار از دست رفته بسیاری از آنها هنوز هم به امید روز زندگی خود را بازگشت به برخی از صورت ظاهر از حد نرمال است.

تهمت نیز تشویق جوان آمریکایی که ممکن است او را بشنود پیام کوتاه را به یک کتاب و یا فعالیت است که آنها نمی خواهد به طور معمول ، اولین بانوی نظرات به نظر می رسید برای انتقال درک درستی از بی قراری از کسانی که برنامه ریزی شده به پایان خود سال تحصیلی و حرکت به چیزهای بزرگتر و بهتر.

“ما تنها از این طریق دریافت کنید با صبر و محبت و مراقبت از” بانوی اول است.

“امشب لطفا می دانم که رئیس جمهور و من با شما در طول این زمان به چالش کشیدن و ما همچنان به انجام همه چیز ما می توانیم برای حمایت از شما.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است در درجه اول سمت چپ ارتباطات در coronavirus به شوهرش جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و روزانه خود را در جلسات با COVID-19 نیروی کار.

اما بانوی اول ثبت کرده است بیش از یک اطلاعیه خدمات عمومی با تمرکز بر پیام به پدر و مادر در مورد فرزندان خود را در طول بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق پدر و مادر نه تنها کمک به فرزندان خود را پایبند به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری دستورالعمل اشاره کرد اما راه آنها می تواند توضیح وضعیت عجیب برای کودکان که ممکن است به طور کامل آن را درک.

Melania Trump پیام می آید بر روی پاشنه از تمام 50 ایالت تهیه پیش نویس برنامه ای برای بازگشایی مربوطه اقتصاد و رئیس جمهور اعلام کرد که او قصد ندارد به بسته اقتصاد را دوباره در یکی دیگر از شیوع بیماری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن روز پنجشنبه اعلام کرد که دولت او یک طرح به مهر دیگری شیوع, اما آنها نمی دید کسب و کار به همان مقیاس که دیده شده است در هفته های اخیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>