مگان مک کین نشان می دهد احساسات واقعی در مورد ‘نمایش’ شرکت میزبان

مگان مک کین نشان داد احساسات واقعی خود را در مورد co-میزبان در این نمایشگذاشتن غرور او در یک Instagram پست در مورد کار سخت این سری انجام داده است بیش از چند سال گذشته در تعامل با بینندگان خود را به تبدیل شدن به بیشتر از لحاظ سیاسی آگاه است. او نوشته طولانی بیانیه به Instagram آشکار چقدر تلاش می رود به هر قسمت زندگی می کنند و چقدر احترام او او همکار اعضا. این شامل آفتابی Hostin, گلدبرگ Whoopi و Joy Behar.

Meghan شده است که رادیو و تلویزیون از خانه همراه با او همکار شرکت میزبان هفته با توجه به این پناهگاه در محل سفارش با توجه به COVID-19 بحران بهداشتی کبوتر به چقدر قدردانی از او برای مشکل در گرفتن روزانه زندگی می کنند نشان می دهد در هوا. او اشاره کرد هر کس در تولید و چه هر کس مشغول به کار به عنوان یک واحد را نشان می دهد و در اخیر از راه دور برنامه اتفاق می افتد.

در این بیانیه Meghan صحبت در مورد چگونه مردد او برای پیوستن به این دیدگاه در سال 2017 اما بعدا متوجه شدم که کار مهم نشان می دهد انجام داده است و همچنان به انجام به آموزش بینندگان خود در مورد موضوعات مهم سیاسی. او اظهار داشت که او افتخار ترین راه را نشان می دهد به تصویر می کشد زنان به عنوان قوی, هوشمند, سخت, شدید و اعضا نیست و باید تلاش شود “دوست داشتنی” و یا “به طور سنتی relatable.”

“من بسیار افتخار از آنچه ما تبدیل شده است این نشان می دهد به, با تشکر از شما همه برای حمایت از همسرم متنفر و صحبت کردن است. من چیزی را تغییر نمی دهد” مگان توضیح داد.

طرفداران این سری و مفسر سیاسی او را مورد تحسین اظهارات.

“مطمئن نیستم در مورد matchup هنگامی که شما برای اولین بار وارد, اما شما به دست آورده اند من به عنوان یک فن با تشکر از شما از بسیار لیبرال بانو” اظهار داشت: یکی از بیننده از سری.

“من عاشق این نشان می دهد و حتی اگر من نمی موافقت خود را با سیاست, من عاشق تماشای و شنیدن آنچه شما برای گفتن. راستش من می خواهم راه شما ایستاده تا برای اعتقادات و من احساس می کنم که این الهام بخش من به یک فرد قوی تر است که ترس به صدای او ، با تشکر از شما برای این هدیه!” گفت: یک دوم فن.

این دیدگاهکه بی سر و صدا وارد ABC روز صف در تابستان از ماه اوت سال 1997 بود در ابتدا سیاسی نیروی عظیم منهدم کننده. در حالی که نشان می دهد همیشه استقبال سیاسی figureheads نبود تا انتخابات ریاست جمهوری سال 2008 هنگامی که آن را به دست آورده توجه به عنوان یک محل که در آن سیاستمداران خواهد بود استقبال برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه های خود را. در سال 2010 باراک اوباما, او اولین رئیس جمهور به نظر می رسد در یک روز بحث نشان می دهد که او نشستم با زنان از نظر. از آن زمان, زنان, همه, های متفاوت سیاسی و نظرات و بحث در مورد بهترین و بدترین سیاست آمریکا در تلاش برای آموزش بیشتر بینندگان خود را فراتر از تلویزیون صدای بایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>