مگان مک کین دفاع متهم جنسی Harasser کریس ماتیوز در ‘نمایش’

در پی ناگهانی بازنشستگی از MSNBC کریس ماتیوز که با آن مواجه متعدد اتهام آزار جنسی به مشاهده شرکت میزبان مگان مک کین آمد و به دفاع از خود. به گزارش خام داستان, مک کین به نظر می رسد به این باور است که متیوز سزاوار بهتر از sendoff او دریافت کرده است.

“کاهش تمام زندگی خود را به این بخش واقعا غم انگیز است چرا که من فکر می کنم او سزاوار بهتر sendoff از آن,” او گفت:.

اگر چه مک کین اشاره کرد که او گفت: نه ماتیوز’ “رفتار باید تبرئه” و او باید عذرخواهی او در ادامه ادعا می کنند که بسیاری از اخبار دیگر شخصیت را درگیر در رفتار سوال برانگیز. قابل توجه او در زمان هدف در NBC News اجرایی اندی عدم دست زدن به آزار و اذیت جنسی در برابر ادعای سابق امروز میزبان Matt Lauer و همچنین به عنوان شبکه رویکرد به گزارش محکوم متجاوز و سابق هالیوود تولید Harvey Weinstein.

در پاسخ به مک کین دفاع شرکت میزبان Joy Behar خواسته 35 ساله شخصیت تلویزیونی اگر فردا نیوز — جایی که او به عنوان یک مشارکت کننده — بدتر شد. مک کین منفجر گذشته Behar سوال و در ادامه به هدف در MSNBC.

“Mark Halperin خود قرار داده است, گفته, آلت تناسلی مرد بر روی یک زن شانه و او اخراج شد. آره نگاه کنم.”

از اینجا مک کین تبدیل توجه خود را به NBC News.

“صحبت کردن در مورد برایان ویلیامز که به سرقت برده بود و شجاعت و دروغ در مورد داشتن خدمات در عراق است. داستان واقعی و او در ان بی سی. بسیاری از مردم در NBC که انجام داده اند و بسیاری از بد, کثیف چیزهایی که ما در مورد آن صحبت کردیم در این نمایش یک مقدار زیادی.”

به گزارش سی ان انماتیوز بازنشسته از MSNBC پس از ادعای نامناسب محل کار رفتار مطرح است. اگر چه اتهامات چنین گفته خالی از سکنه او برای آنها آمد در نیروی کامل در هنگام GQ نویس لورا Bassett او را متهم کرد از ساخت جنسیتی نظرات او در سال 2016 زمانی که او یک مهمان در بیس بال.

یک فرد نزدیک به وضعیت ادعا ماتیوز خواسته شد تا در گام پایین و ماتیوز’ بازنشستگی بیانیه پیشنهاد شده است که او نمی باید کنترل بر تصمیم گیری.

“بدیهی است که این عدم علاقه به سیاست” ماتیوز گفت: در اعلام خروج خود را در دوشنبه شب برنامه بیس بال.

خارج از اتهام سوء متیوز به تازگی در زمان انتقاد برای مقایسه ممکن است برنی ساندرز پیروزی در سال 2020 به نازی ها را اشغال فرانسه در جنگ جهانی دوم است. اگر چه ماتیوز بعد از عذرخواهی برای این دیدگاه بسیاری از توجه داشته باشید از زمان مشابه بحث برانگیز نظرات ماتیوز ساخته شده است در مورد ساندرز در گذشته و پیشنهاد آن را به یک شهروند الگوی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>