Meghan Markle می خواهد برای جشن تولد خود را در منتکیتو

Meghan Markle شروع به طرح او 39th جشن تولد. سمیر حسین/WireImage

دوک و دوشس ساسکس شده است زندگی در لس آنجلس برای بیش از چهار ماه در حال حاضر اما با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس آنها صرف بیشتر وقت خود را در کالیفرنیا داخل موقت خود بورلی هیلز عمارت. شاهزاده هری و Meghan Markle گرفته اند COVID-19 دستورالعمل ها و توصیه های جدی شده اند و در خانه ماندن با پسر خود, مورچه, اما آنها ممکن است در نظر گرفتن یک سفر کوچک در ماه آینده.

Meghan تبدیل 39 در آگوست 4 (لئو دوشس!), و او را با توجه به داشتن یک جشن کوچک فقط در خارج از لس آنجلس.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده جورج است که با داشتن یک staycation هستید جشن تولد در Anmer سالن

prince harry meghan markle

شاهزاده هری و مگان نیست و چپ خود را در بورلی هیلز خانه بسیار از زمان خود حرکت می کند. Karwai Tang/WireImage

Meghan است احساس کمی “cooped” در صفحه اصلی به گزارش Daily Mail, بنابراین او را به فکر کردن در مورد دعوت از یک گروه کوچک از دوستان به جشن تولد او در منتکیتو درست در نزدیکی سانتا باربارا. آن را حدود یک ساعت و نیم به دور از بورلی هیلز و همچنین اتفاق می افتد که در آن شاهزاده هری و مگان پال اپرا وینفری ساکن در وسیع “سرزمین موعود” و مستغلات.

Meghan می خواهد تنها دوستان نزدیک او در جشن و ما در حال فرض کنید مادر او Doria Ragland شده است که زندگی با Sussexes و کمک به مراقبت از مورچه خواهد بود در حضور و غیاب ،

با توجه به ایمیل های روزانه, هر Meghan برنامه خواهد بود “پایین کلید” و “او نمی خواهید برای آمدن در سراسر به عنوان بی دقت و غیر مسئولانه است.”

prince harry meghan

شاهزاده هری و Meghan شده است احساس کمی cooped در خانه. سمیر حسین/WireImage

Meghan است در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی مناسب و برنامه ریزی در داشتن هر مهمان آزمایش COVID-19 قبل. این حزب خواهد گرفت و در خارج از منزل اگر آن را هنوز روشن نیست که دقیقا دوک و دوشس ساسکس طرح در میزبانی این جشن است.

در حال حاضر, اما, coronavirus موارد در یک افزایش بزرگ در کالیفرنیا و اخیرا شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti به تازگی گفت: این شهرستان است که “در آستانه” از صدور جدید اقامت در خانه سفارش بنابراین بسته به اینکه چگونه همه چیز است که به دنبال ماه آینده پرنس هری, و Meghan ممکن است جشن دوشس’ روز بزرگ در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>