Meghan Markle ممکن است او را ملاقات جشن اولین در مارس

meghan markle might attend met gala

Meghan Markle ممکن است او را ملاقات جشن اولین در مه. دن Kitwood/گتی ایماژ

دوشس ساسکس در حال آماده سازی برای نهایی چند هفته به عنوان یک عضو ارشد خانواده سلطنتی به عنوان او آماده برای پرواز به انگلستان برای تکمیل آخرین سلطنتی درگیری با شاهزاده هری. اما انتظار نداریم که این Sussexes برای رفتن به پنهان شدن فقط به این دلیل آنها نمی رسما کار royals به عنوان Meghan Markle در حال حاضر بعدی خود را برنامه ریزی عمده در ظاهر.

دوشس Meghan دعوت شده به Met Gala, به گزارش خورشیداست و برنامه ریزی با حضور در کنار بریتانیا رواج editor-in-chief ادوارد lonely planet. آن را تعجب آور نیست lonely planet گسترش دعوت او و مگان از نزدیک کار می کرد در سال گذشته در بریتانیا رواج‘s “نیروهای تغییر” شماره سپتامبر که دوشس ساسکس مهمان ویرایش شده است.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و مگان در حال ترک مورچه در کانادا طی انگلستان سفر

شاهزاده هری و Meghan Markle در حال اتمام رسمی خود را سلطنتی وظایف این ماه است. TOLGA AKMEN/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

موضوع این سال را به صحنه و لباس موسسه جشن و سرور در مورد زمان: مد و مدتبود که با الهام از ویرجینیا Woolfe را اورلاندو. The Sun گزارش داد که “مگان یکی از اولین نام در لیست مهمان و ادوارد تیم هیجان زده هستند که این دو را با هم.”

Meghan حضور به عنوان lonely planet تاریخ و شاهزاده هری در انتظار نشسته این یکی. مه 4 رویداد خواهد بود یکی از Meghan اول بزرگ, انفرادی, حضور پست-زندگی سلطنتی به او و شاهزاده هری شروع خود را در 12 ماه دوره گذار خارج از خانواده سلطنتی شروع 31 مارس است.

Does it get more iconic than Princess Diana? Here she is arriving with her friend and editor, Liz Tilberis.

پرنسس دایانا با حضور در مراسم Met Gala در سال 1996. گتی ایماژ

Meghan نخواهد بود اولین عضو از خانواده سلطنتی بریتانیا به گام Met Gala در نیویورک به عنوان پرنسس دایانا ساخته شده تعجب ظاهر در سال 1996 رویداد با پوشیدن لباس نیروی دریایی لغزش از لباس جان گالیانو اول مجموعه به عنوان دیور مدیر خلاق. شاهزاده بئاتریس نیز راه می رفت روی فرش قرمز در مد بزرگترین شب سال را اولین بار او را در سال 2018 در یک بنفش Alberta Ferretti فراک.

کاخ باکینگهام نیست تایید Meghan حضور در تالارهای پر از شب, بنابراین این احتمال وجود دارد که دوشس نمی تواند در میان glitterati نما بر روی فرش قرمز در ماه مه. این رویداد رئیس خواهد بود واقعا هیجان زده اگر آن را از تابه خارج به عنوان رواج editor-in-chief Anna Wintour که نظارت همه چیز که می رود به کل شب گفت: در سال گذشته که رویای او مهمان بودند و از خانواده سلطنتی. Wintour گفت: جنا بوش Hager در امروز که او را “عشق به دوشس ساسکس و دوشس کمبریج با هم. خواهد بود که رویای من ، آنها می تواند شوهر خود را در خانه.” بنابراین حتی اگر شاهزاده هری و پرنس ویلیام مورد نیاز نیست شاید Meghan می توانید او را متقاعد sister-in-law, Kate Middleton, برای سفر به نیویورک در ماه مه برای یک سلطنتی تیم رویایی فرش قرمز حاضر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>