Meghan Markle در تلاش است برای جلوگیری از تلخیص از آشکار دوستان هویت

meghan markle

Meghan Markle در تلاش است برای جلوگیری از تلخیص از عموم نامگذاری دوستان که به صورت ناشناس در دفاع از دوشس. سمیر حسین/WireImage

دوشس ساسکس است در وسط جدی حقوقی نبرد در برابر ارتباط ناشران و در حال حاضر او واصل جدید شهادتنامه.

Meghan Markle فرستاده شده جدید دادگاه سند امروز به عنوان بخشی از برنامه خود را برای جلوگیری از ارتباط روزنامه ها از عموم نامگذاری پنج تن از دوستان که به یک (در حال حاضر بدنام) ناشناس مصاحبه به مردم magazine در سال گذشته که در آن آنها در دفاع از این دوشس از بسیاری از شایعات و گزارش های رسیده در برابر او.

همچنین نگاه کنید به: Meghan Markle احساس سکوت و محافظت نشده توسط خانواده سلطنتی در طول بارداری

با توجه به بیانیه آمده توسط رویال خبرنگار ویکتوریا مورفی در شهر و کشور, مگان ادعا می کند که در ارتباط روزنامه تهدید به “انتشار اسامی پنج زن و پنج خصوصی شهروندان—که ساخته شده یک انتخاب به صحبت می کنند به صورت ناشناس با رسانه های ایالات متحده خروجی بیش از یک سال پیش است.” به نام زنان بودند نشان داد در محرمانه بخش از دادگاه قبل از اسناد و مدارک است که در دسترس عموم نیست.

prince harry meghan markle

شاهزاده هری و Meghan Markle در حال حاضر زندگی در لس آنجلس. توبی ملویل – WPA استخر/گتی ایماژ

مگان جدید دادگاه سند می گوید که هر یک از زنان “یک شهروند خصوصی جوان, مادر,,, و هر یک حق اساسی برای حفظ حریم خصوصی است.” او می گوید که “برای ایمیل در روز یکشنبه به افشای آنها در حوزه عمومی بدون هیچ دلیل دیگر از clickbait و تجاری به دست آوردن باطل است و تهدید به خود عاطفی و سلامت روانی” و اضافه می کند که تلخیص است “بازی یک رسانه بازی با زندگی واقعی.”

در بیانیه Meghan که در حال حاضر زندگی در لس آنجلس با شاهزاده هری پس از پله به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی, درخواست دادگاه برای درمان این موضوع “با حساسیت آن را سزاوار” و برای جلوگیری از ارتباط روزنامه از “شکستن سابقه و سوء استفاده از روند قانونی با شناسایی این ناشناس افراد” اشاره کرد که آن را یک “امتیاز است که این روزنامه ها در واقعیت تکیه می کنند برای محافظت از خود و منابع بی نام.”

meghan markle

Meghan حال نبرد قانونی در برابر انگلستان تلخیص نشان داده است اطلاعات جدید در مورد چگونه او احساس به عنوان بخشی از خانواده سلطنتی است. سمیر حسین/WireImage

یک ایمیل در روز یکشنبه سخنگوی آنها گفت: “تا به حال هیچ وجه قصد از انتشار هویت پنج تن از دوستان در این آخر هفته. اما شواهد خود را در قلب این مورد و ما هیچ دلیلی که چرا هویت خود را باید مخفی نگه داشته است. است که چرا ما گفت: دوشس وکلا در هفته گذشته که سوال خود را محرمانه باید به درستی در نظر گرفته شود با دادگاه است.”

Meghan است suing ایمیل در روز یکشنبه و خود ناشر در ارتباط روزنامه بیش از یک سال 2018 داستان است که شامل گزیده ای از نامه او نوشت: به پدر او توماس Markle. Meghan تیم حقوقی مدعی است که این یک تخلف از تعدادی از قوانین از جمله نقض حریم خصوصی و نقض کپی رایت.

خصوصی نامه منتشر شد پس از مدت کوتاهی مذکور پنج ناشناس دوستان به مصاحبه خود را به مردم; دوشس ساسکس است گفت: در اسناد دادگاه که او تا به حال هیچ دانش قبلی از داستان تا زمانی که از آن منتشر شد و غافل بود دوستان خود صحبت کرده و به خروجی. او همچنین گفت که با دوستان خود صحبت کرد چرا که آنها “به درستی” نگران برای Meghan عاطفی و سلامت روانی به عنوان دوشس احساس محافظت نشده و سکوت توسط “نهاد” خانواده سلطنتی در طی بارداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>