Meghan Markle است که صحبت کردن در دختر تا رهبری اجلاس در کنار میشل اوباما

Meghan Markle است که ارائه یک پیام خاص در دختر تا رهبری در اجلاس هفته آینده. علامت بزرگ – WPA استخر/گتی ایماژ

دوشس ساسکس در حال ساخت یک تالار مجازی ظاهر در هفته آینده. Meghan Markle است که صحبت کردن در دختر تا رهبری اجلاس سه روزه دیجیتال رویداد است که به ارمغان می آورد با هم رهبران زن و changemakers از همه در سراسر جهان با تعهد به برابری جنسیتی.

دوشس ساسکس است سخنران اصلی و او را در شرکت بسیار خوب است. بانوی اول سابق میشل اوباما نیز ارائه یک پیام ویژه و شریل سندبرگ دادن است صحبت از برابری زن و توانمندسازی. Meghan را رفیق دیرین پریانکا چوپرا در حال انجام یک Q & A در مجازی رویداد طول می کشد که از جولای 13 تا 15.

همچنین نگاه کنید به: پرنس جورج و شاهزاده خانم شارلوت در نهایت در تعطیلات تابستان

میشل اوباما نیز در سخنرانی خود در این مراسم. اسکات اولسون/گتی ایماژ

Meghan خواهد بود با دادن مشاوره به صورت جهانی دختر بچه رهبران هر دختر اخیر توییت اعلام کرد دوشس ساسکس ظاهر.

بنیاد سازمان ملل متحد راه اندازی دختر در سال 2010. این یک ابتکار عمل رهبری که کار کرده با 65,000 دختران در حدود 20 کشور و تمام 50 ایالات متحده; آن را با این نسخهها کار برای توانمندسازی زنان و دختران جوان به خود را برای تبدیل جوامع خود و جهان و کمک به زن جوان رهبران دفاع از برابری جنسیتی. این جنبش برای کمک به پیشبرد زن مهارت های حقوق و فرصت هایی را برای رهبران.

این رویداد یک فرد کامل برای دوشس ساسکس به عنوان Meghan اغلب صحبت از چقدر مهم فمینیسم است که به او و دیرین طرفدار برابری جنسیتی.

این یکی از Meghan اول عمومی و درگیری های پس از او و شاهزاده هری پایین پا به عنوان ارشد خانواده سلطنتی و نقل مکان به لس آنجلس در ماه مارس در حالی که دوک و دوشس ساسکس باید هر دو مشغول نگه داشته شده است و حمایت از علل مهم از طریق زوم تماس و همچنین منتشر شده قبل از ثبت انجمن این اولین بار است که اعلام شده است و به اطلاع عموم از قبل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>