Meghan Markle در لندن برای او آخرین سلطنتی حوادث

meghan markle

Meghan Markle او ساخته شده همانند بازگشت به لندن است. Chris Jackson/گتی ایماژ

دوشس ساسکس در انگلستان برای اولین بار از او و شاهزاده هری اعلام کرد تصمیم خود را به مرحله بازگشت به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی. Meghan Markle گزارش در زمان پرواز از کانادا و فرود در لندن در اوایل امروز در سلامبه او و شاهزاده هری آماده شدن برای نهایی خود را در درگیری های رسمی.

Meghan گذشته در انگلیس در ماه ژانویه به عنوان او jetted بازگشت به جزیره ونکوور تقریبا بلافاصله پس از Sussexes منتشر شد بیانیه خود در مورد سلطنتی خود را نقش بر Instagram. شاهزاده هری پیوست او یک هفته بعد اما او به لندن بازگشت و در اواخر فوریه به عنوان او با حضور در یک اجلاس برای خود پایدار سفر ابتکار Travalyst. او نیز گذراندن وقت با خانواده خود را به عنوان او تا به حال ناهار با ملکه الیزابت در ویندزور بیش از آخر هفته.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده بئاتریس گرفتن یک عنوان جدید بعد از عروسی سلطنتی

این Sussexes شلوغ چند روز از سلطنتی حوادث. توبی ملویل/استخر/خبرگزاری گتی ایماژ

دوشس Meghan ماند قرار داده و در کانادا با زن و شوهر پسر, مورچه, اما در حال حاضر او ساخته شده راه خود را در سراسر تالاب. این Sussexes گزارش چپ مورچه در کانادا در حالی که آنها انجام آخرین وظایف; او نگاه کرد و بعد با پرستار بچه, همچنین, Meghan را دوست دیرین جسیکا Mulroney.

امشب پرنس هری, و Meghan حضور خود اولین مقام مشترک حضور عمومی پس از افشای اخبار مربوط به پله از وظایف سلطنتی. این Sussexes در حال رفتن به سالانه تلاش صندوق جوایز در عمارت خانه در لندن این شب این مراسم جشن دستاوردهای ورزشی از بیمار و زخمی خدمتگزاران و زنان است. شاهزاده هری که انتظار می رود به سخنرانی و Sussexes دست از جوایز.

prince harry movie

شاهزاده هری و مگان با حضور به تلاش صندوق جایزه برای دو سال گذشته. بن Stansall/گتی ایماژ

دوک و دوشس ساسکس دیگر مشترک ظاهر در روز شنبه برای Mountbatten جشنواره موسیقی در رویال آلبرت هال و مگان نیز ساخت یک ظاهر برای روز جهانی زن در 8 مارس. این Sussexes ملحق خواهد شد پرنس ویلیام, کیت میدلتون, ملکه الیزابت دوم و پرنس چارلز و Camilla-پارکر بولز در روز دوشنبه به عنوان آنها تمام خواهد شد و حضور مشترک المنافع روز خدمت در کلیسای وستمینستر.

مشترک المنافع روز, رویداد, آخرین رویداد رسمی در Sussexes’ برنامه قبل از آنها از زندگی سلطنتی در مارس 31, اما آنها ممکن است چند سورپرایز درگیری در طول زمان خود را در لندن به عنوان آنها نهایی کردن جزئیات خود را به خروج. پس از که آنها در حال انتظار به سر به عقب به شمال امریکا آنها را به عنوان برنامه ای برای زندگی جدید خود را در خارج از خانواده سلطنتی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>