Meghan Markle احساس سکوت و محافظت نشده توسط خانواده سلطنتی در طول بارداری

Meghan Markle احساس محافظت نشده توسط خانواده سلطنتی و قادر به دفاع از خودش در برابر مخرب شایعات و تلخیص گزارش. سمیر حسین/WireImage

دوشس ساسکس در حال حاضر در میان عمده طرح دعوی در دادگاه در برابر ایمیل در روز یکشنبه و خود ناشر در ارتباط روزنامه ها و اسناد دادگاه از این پرونده در حال آشکار کردن اطلاعات بیشتر در مورد چگونه آسیب پذیر و ناتوان Meghan Markle در مورد احساس کاذب تلخیص شایعات و گزارش.

Meghan است suing the u. k. تلخیص بیش از یک سال 2018 داستان است که شامل گزیده ای از نامه خصوصی او را از پدر توماس Markle, پس او عروسی سلطنتی. با توجه به جدید دادگاه اسناد و مدارک ثبت شده توسط Meghan وکلا به دست آمده و توسط E! اخبار پس از دوشس ساسکس شد موضوع تعدادی از “نادرست و مخرب” مقالات توسط انگلستان شایعات تجربه “فوق العاده ای پریشانی عاطفی و آسیب به سلامت روان” و دوستان او بودند “به درستی نگران برای رفاه او به طور خاص به عنوان او باردار بود” و “محافظت نشده توسط نهاد” سلطنت و مجاز به دفاع از خودش است.

همچنین نگاه کنید به: پرنس ویلیام و کیت باید یک تصمیم بزرگ را برای شاهزاده جورج

او احساس به ویژه آسیب پذیر در طول بارداری. Tolga Akmen – WPA استخر/گتی ایماژ

با توجه به Meghan وکلا آن را “موظف” توسط کاخ کنزینگتون ارتباطات تیم که همه Meghan دوستان و خانواده باید پاسخ دهند با “بدون شرح” به هر خروجی رسانه های, مهم نیست چقدر غلط این گزارش ممکن است و آنها احساس سکوت به عنوان دیگر “به اصطلاح منابع قادر به انتشار اظهارات نادرست” در شهر و کشور.

دادگاه مقاله جزئیات است که Meghan معتقد است که به این دلیل و دوستان خود ” حق نگرانی برای او خوبی است که آنها در نهایت تصمیم به صحبت با مردم به صورت ناشناس برای داستان در سال گذشته منتشر شده که در آن آنها دفاع سلطنتی خود را رفیق و او ادعا می کند در برابر ایمیل در روز یکشنبه.

trooping the colour

Meghan جدی احساس پریشانی عاطفی به دلیل عدم توانایی خود را برای دفاع از خودش. Karwai Tang/WireImage

اسناد دادگاه همچنین دولت است که Meghan نمی دانم در مورد افراد داستان از قبل و فقط یاد گرفته از آن از طریق هری پاتر و شاهزاده. این مقاله ادعا می کنند که اگر او تا به حال خواسته شده است یا فرصت داده او را درخواست کاخ کنزینگتون ارتباطات تیم به می گویند که او تا به حال نه درگیر شده است. مدت کوتاهی پس از مردم داستان منتشر شد این ایمیل در روز یکشنبه منتشر شد Meghan خصوصی در نامه ای به پدرش. جدید دادگاه اسناد همچنین شامل جزئیات بیشتر در Meghan تلاش برای تماس با پدر او قبل از عروسی.

شاهزاده هری و مگان در حال حاضر زندگی در لس آنجلس پس از کناره گیری از مقام سلطنتی نقش و تا کنون جلسات دادگاه صورت گرفته عملا با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. این Sussexes خصوصی و بودجه مورد قانونی در برابر ایمیل در روز یکشنبه و مرتبط با روزنامه ها و هر NBC News, اگر شاهزاده هری و مگان هستند موفق و برنده طرح دعوی در دادگاه آنها طرح اهدای هر گونه درآمد حاصل از خسارت به یک ضد قلدری خیریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>