Meghan Markle و شاهزاده هری را با برچسب خود را به عنوان ساسکس Royals اما پس از تصمیم گیری به قدم به عقب از زندگی سلطنتی زن و شوهر ممکن است برای پیدا کردن یک نام تجاری جدید. به عنوان بخشی از توافقنامه ای که دو ساخته شده با ملکه و دیگر مقامات این جفت ارز می تواند گزارش دیگر استفاده از واژه “سلطنتی.”

The Daily Mail گزارش داد که مگان و هری قصد دارد با استفاده از رویال ساسکس نام تجاری در حال نقش برآب حتی پس از دو سرمایه گذاری در یک وب سایت جدید و توسعه یافته عظیم پس از 11.2 میلیون نفر را در خود Instagram خوراک با استفاده از به اصطلاح. در بالا از آن آنها تا به حال برنامه ای برای ثبت نام یک علامت تجاری به طوری که آنها می تواند استفاده از این اصطلاح در کالا و مواد.

به عنوان اگر که نیست به اندازه کافی خود را شخصی خیریه شد بنا به گزارش رفتن به نام “ساسکس سلطنتی بنیاد دوک و دوشس Sussex.”

به عنوان بخشی از توافق این جفت ارز خواهد شد به احتمال زیاد برای پیدا کردن یک راه جدید برای نام تجاری خود را, موسسه خیریه و کسب و کار خود را به جلو رفتن هر چند جزئیات در مورد وضعیت روشن نیست.

“این قابل درک است که پذیرفته شده است که به عنوان قسمتی از کار جدید ترتیبات آنها نخواهد بود قادر به استفاده از ساسکس سلطنتی نام و عنوان آنها امیدوار بود” این ایمیل گزارش.

ساسکس سلطنتی نام مورد اول به استفاده از زمانی که مگان و هری به دنبال جدا کردن خود از پرنس ویلیام و کیت میدلتون که معروف شد به عنوان سلطنتی کنزینگتون. به عنوان هری و مگان تصمیم به قدم به عقب از وظایف سلطنتی خود را به بخشی از زمان خود در شمال امریکا و تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل از تاج بخشی از استراتژی خود را به منظور توسعه یک نام تجاری است که آنها می توانید استفاده کنید برای ایجاد ثروت خود را.

اما پس از گفتگو در مورد آنچه نقش جدید خود را نگاه مانند این جفت ارز مورد توافق برای جلوگیری از استفاده از نام.

مشاهده این پست در Instagram

“پس از چند ماه از بازتاب های داخلی و بحث های ما را انتخاب کرده اند به انتقال این سال شروع به حک کردن یک مترقی نقش جدید در این نهاد است. ما قصد داریم به گام به عقب به عنوان ‘ارشد’ از اعضای خانواده سلطنتی و کار برای تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل در حالی که در ادامه به طور کامل پشتیبانی علیاحضرت ملکه. آن است که خود را با تشویق به ویژه در طول چند سال گذشته که ما احساس می کنید آماده برای این تنظیم. ما در حال حاضر برنامه ای برای تعادل ما بین بریتانیا و آمریکای شمالی در ادامه به افتخار وظیفه ما به ملکه مشترک المنافع و ما patronages. این geographic تعادل ما را قادر به بالا بردن پسر ما با قدردانی سلطنتی سنت را که او در آن متولد شد در حالی که همچنین ارائه خانواده ما با فضای کافی برای تمرکز روی فصل بعد, از جمله تروریست های خیریه نهاد. ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاری اطلاعات کامل از این بازی هیجان انگیز گام بعدی در دوره به دلیل, به عنوان ما همچنان به همکاری با علیاحضرت ملکه شاهزاده ولز دوک کمبریج و تمام احزاب مربوطه. تا آن زمان لطفا ما را قبول عمیق برای ادامه حمایت خود را.” – دوک و دوشس ساسکس برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید sussexroyal.com (لینک در بیو) تصویر © PA

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط دوک و دوشس ساسکس (@sussexroyal) در

“تمام اعضای خانواده – از جمله هری و مگان – درگیر شدند در این بحث و این قابل درک است که همه آنها توافق کردند که در نور Sussexes’ تصمیم به عقب نشینی از استفاده از کلمه “سلطنتی’ خواهد آمد به سوال” Daily Mail نوشت.

در حالی که زن و شوهر ظاهرا امیدوار به نگه داشتن برخی از جنبه های زندگی سلطنتی در حالی که دور دیگر قطعات یک منبع می گوید که آنها را مجبور به ایجاد بیش از یک بخش است.

“در بسیاری از این اجتناب ناپذیر است داده شده تصمیم خود را به مرحله پایین اما آن را قطعا باید به عنوان یک ضربه به زن و شوهر به عنوان آنها سرمایه گذاری کرده اند همه چیز را به ساسکس سلطنتی با نام تجاری” خودی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de