مگان تو نریان گفته بود به ضرب گلوله توسط حزب محافظه Lanez به عنوان او سعی به ترک خودرو خود را

حزب محافظه Lanez گزارش شده است که کسی که شات مگان تو کیک گوشت گاو در آخر هفته گذشته.

به عنوان Inquisitr قبلا گزارش “دختر داغ تابستان” خواننده رپ منتشر شد بیانیه ای در Instagram حساب که او را “سپاسگزار بود زنده” پس از اینکه قربانی خشونت اسلحه در پنج شنبه, جولای 12. در پست او گفت که او عمدا شات و “دچار زخم گلوله” به عنوان یک نتیجه از درگیری. قبل از بیانیه مگان تنها گزارش آسیب دیدگی شد و خون در پای او از گفته پله در یک قطعه از شیشه است.

در حالی که مگان باز شد در مورد آنچه در صبح روز یکشنبه او به اشتراک بگذارند که فرد پشت جرم و جنایت بود. با توجه به صفحه شش, Lanez که نام واقعی خورشید پترسون شد یک مسئول صدمات. این دو گفته می شود یک درگیری در حزب محافظه کار است که به زودی به خشونت تبدیل شد.

“حزب محافظه کار اخراج عکس از داخل خودرو در حالی که مگان در خارج در تلاش برای ترک” یک منبع تایید نمایید. “ویدئو وجود دارد و پلیس در حال بررسی است. این یک مورد یک مرد از لحاظ جسمی آسیب رساندن و سوء استفاده از یک زن است.”

NEW YORK, NEW YORK - SEPTEMBER 12: Megan Thee Stallion attends Rihanna's 5th Annual Diamond Ball at Cipriani Wall Street on September 12, 2019 in New York City.
  استیون Ferdman / گتی ایماژ

اگر چه این منبع معتقد است که هنرمند است نخست مظنون در جنایت علیه دوست خود اداره پلیس لس آنجلس نشده تایید کرد که او مسئول است. یک سخنگوی پلیس لس آنجلس گفت: در حال حاضر هیچ برنامه ای برای هر تصویری منتشر خواهد شد تا مورد محاکمه در دادگاه.

“کارآگاه به دنبال اطلاعات در مورد تیراندازی مربوط به خورشید پترسون و تحقیقات همچنان ادامه دارد. من نمی ممتاز به چه کارآگاهان را در حال حاضر” سخنگوی مشترک.

NEW YORK, NY - MARCH 02: Tory Lanez visits the SiriusXM Studios on March 2, 2018 in New York City.
  سیندی Ord / گتی ایماژ

مگان و تیرانداز ادعا شده است دوستان برای چند ماه و غالبا اویختن با هم در هر یک از دیگر ، روز شنبه, جولای 11, او posted on Instagram زندگی می کنند که او صرف زمان با او و کایلی Jenner. چند ساعت بعد پلیس در پاسخ به “عکس اخراج” فراخوانی که صورت گرفت در 4:30 صبح روز بعد. به زودی پس از “شکست در یک دقیقه” هنرمند دستگیر شده و $35,000 وثیقه. او منتشر شد ساعت بعد.

Kelsey نیکول که “وحشی” رپ بهترین دوست او نیز متهم به این است که کسی که اخراج یک شات در مگان در روز یکشنبه. او در دفاع از خودش در رسانه های اجتماعی و گفت: در حالی که او کسی است که مرتکب جنایت علیه او وجود دارد که آن اتفاق افتاد. Lil Ju که مگان را تولید همچنین یک سری از توییت که اشاره به دخالت خود را. در یک پس-حذف توییت های تولید کننده موسیقی به اشتراک گذاشته است که هنرمند خود را دوست سابق باید به نگرانی در مورد در حال اجرا به او در آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>