مگان تو نریان اعتصاب سکسی مطرح در کسی تنگ

مگان تو نریان tantalized او 11 میلیون پیروان دیروز با یک سری عکس از خودش را در یک کسی تنگ. رپر زده سکسی مطرح در زمین برای عکس های سلفی و داد کردن شدید پرنیان.

Snaps مشابه اما کمی متفاوت است. در یکی از اولین مگان لبه پنجره رساند و خودش را با یک دست و برگزار می شود تا گوشی با دست دیگر. او همچنین مطرح شده در زانو خود را که او از هم جدا گسترش و قوسی پشت او ترک او را در کامل نشان می دهد.

او گروه بود و سیاه و سفید با توری مانند لهجه. آن را به حال پایین حرکت شبیه چمچه زنی برش در پشت و ضخامت تسمه و آن را به نظر می رسد باید شلوار بلند. برچسب اشاره کرد که قطعه ای از ریحانا, خط, وحشی x Fenty.

مگان انداخت در روی صفحه نمایش گوشی و sported دراماتیک نرم افزار آرایش به نظر می رسد که شامل تیره ضربه شلاق و به رنگ قرمز روشن, رژ لب که هم مرز با تیره قرمز تن. چشم او ظهور به لطف استفاده از چه شبیه سایه چشم صورتی است که در تقابل با سفید برجسته در اطراف او ابرو.

علاوه بر این مو نیز قابل توجه است. او مقصور یک طرف از او قفل یک نور رنگ در سمت چپ و بقیه موهایش تیره تر تن. او آن را در یک طرف سنگین بخشی به تاکید او سبکتر قفل.

بعلاوه افت قابل مشاهده بود در آینه انعکاس. آن را نشان داد یک اتاق سفید با یک دیوار که ساخته شده بود تا از مربع پانل های شیشه ای. بیشتر و فراتر از آن ویندوز است که تحت پوشش قرار گرفتند در پرده سفید.

در عکس دوم رپر کج سر خود را به سمت راست زده و همان ژست بر روی زمین است.

سری ثابت به یک ضربه بزرگ در میان محبت طرفداران و تا کنون در آن بوده است را دوست داشت بیش از 1.4 میلیون بار.

“او پس BADDDD,” gushed یک حامی.

“خانم مگان چیزش” اعلام کرد: یک دوم جانباز.

“من آرزو می کنم من می تواند او را. او شگفت انگیز است. او خیلی قشنگ” mused در یک سوم رسانه های اجتماعی کاربر.

“‘شما می دانید یو فاو رپر هرگز نمی تواند نگه دارید تا با مگان'” قدردانی دیگری پیرو.

مگان نیز به اشتراک گذاشته شده یکی دیگر چشم نواز به روز رسانی پنج روز پیش که دریافت بیش از 1.2 میلیون نفر را دوست دارد. آن زمان او تصمیم گرفت تا برای رجعت عکس از خودش نشسته بر سفید و سفید در یک ورزشگاه. او عینک مو بور قفل کردن و خار در اطراف او شانه چپ او به عنوان برگزار شد بزرگ تلفن همراه در دست راست. رپر عینک قرمز روشن آستین بالا محصول و یک جفت رنگارنگ پایین بیکینی. عکس به ظاهر شات در یک روز ابری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>