مگان تو نریان چپ کمی به تخیل در حالی که به نقل از این ریمیکس به او مگا-آمار “Savage” در Instagram.

تنها چند روز پس از او تنها با بیانسه آمار Billboard Hot 100 مگان نشان داد مشت کردن به 10.8 میلیون پیروان. او نوشته دو عکس از خودش در پوشیدن شلوار جین یک محصول بالا و قرمز.

در اولین عکس مگان مطرح شده در مقابل یک دیوار سفید و یک پنجره کوچک. در حالی که به دنبال به دور از دوربین با یک نگاه دراماتیک بر روی صورت خود, مگان گریبانگیر او نور شلوار جین آبی. شلوار جین کاهش یافت و به زیر مگان کمر اجازه داده است که او از به ظاهر. مگان مطرح شده به حق به او نشان داد او پشت به مردم است.

مگان نشان داد که در مقابل نیمی از نگاه او در پست دوم. در حالی که به دنبال به طور مستقیم در دوربین مگان داد و طرفداران خود را بهتر از او را به پوشیدن. او بالا محصول سفید بود و آستین کوتاه و تا به حال دو قلاده در هر طرف. بالا بود برش در وسط و نشان داد مگان را رخ در شات. آن را نیز تا به حال نقره بدلیجات در سراسر قفسه سینه خود را. بیشتر اضافه کردن به این ویدئو نگاه از بالا برش خورده زیر مگان سینه. او به عنوان glared در دوربین او نشان داد او washboard معده و همچنین به عنوان خیره کننده او حلقه شکم دکمه.

مگ تحریک پست می آید یک روز پس از آن او نشان داد مدل موی جدید. او در حال حاضر با یک خانم بلوند, شانه ظهر باب است که او به اشتراک گذاشته شده در یک ویدیو قبلی. او حاوی دو سایه اضافه کردن ورزش به یک طرف و پس از پلاتین در یکی دیگر از. هوستون بومی دهید این باب در فر شل و جدا موهای خود را دور از صورت خود را.

در حالی که مگان رفت و با لباس های گاه به گاه برای او پست او افزود: برخی از گلم به آرایش خود را نگاه کنید. او درخشان پوست تابیده از طریق به عنوان او به نظر می رسد که در یک مات بنیاد بر روی صورت خود, به دنبال یک طلا برجستهنگار در پیشانی و چانه. مگان نیز به نظر می رسد به پوشیدن خط چشم سیاه در بالا و پایین پلک. ابرو او نیز نگاه پر شود با یک مداد سیاه و سفید. سرانجام مگان در صدر نگاه کردن با اضافه کردن یک رنگ قرمز تیره, رژ لب مات.

برای او عنوان مگ به نقل از بیانسه شعر از “وحشی” ریمیکس. او نوشت: یک بخش از بیگ رپ که در آن او می گوید زنانی که “آیا پرش برای قرار دادن شلوار جین, در,” نمی توانم به او. او پس, پست, مگان دریافت بیش از 2 میلیون لایک از طرفداران او. علاوه بر این بیش از 30 ، 000 کاربران اظهار نظر زیر عکس.

“همه که WAGON شما کشیدن دختر بچه” یک پیرو نوشت: به دنبال قلب از emoji.

“با بدن” یکی دیگر از فن اضافه شده است.

“شما که شیطان زمان” یک دیدگاه نوشته به نقل از Beyonce آیه.

“آیا شما نیاز به کمک کشیدن کسانی که پرسید:” یکی دیگر از حامی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im