مگان تو نریان می رود, Haute Couture در رنگارنگ ورساچه Jumpsuit: ‘پول مگ’

مگان تو نریان wowed او 9 میلیون پیرو در چهار شنبه, مارس 25 نما در چند رنگ skintight ورساچه jumpsuit در مقابل یک خربزه-رنگ پس زمینه. “B.*.T.C.H” رپر مشترک دو عکس Instagram تصاویر به صورت خودکار از مد بالا نگاه کنید.

این گروه نمایش داده می شود آرایه ای از رنگ های نئون همه عبور بیش از هر یک از دیگر. این jumpsuit sported قریب به اتفاق کمربند دست و پنجه نرم, الگوی, با سایه های نارنجی و صورتی نئون سبز و آبی برقی همه با هم گره خورده با طلایی بست. عمیق V یقه مشخص شد و نشان داد او رخ. نیمه پایین تر از پوشاک برجسته های بزرگ و روشن و صورتی و آبی و نارنجی الگوهای هندسی و همچنین به عنوان یک الماس سفید شکل پوشش فاق.

هیپ هاپ ستاره عینک کمربند سیاه و سفید در اطراف کمر cinched با بزرگ مستطیل شکل دست و پنجه نرم نگه داشتن آن در محل.

او زوج لباس با جواهرات ساده و پوشیدن گردنبند نقره, چند, حلقه, دستبند, و یک ساعت مچی.

مگان عینک و موهای خود را در باب کوتاه کردن مو با به پایان می رسد که فر کمی انحنا است. طول فقط در مورد او رسیده شانه. او قفل شد جدا راست پایین وسط.

در عکس اول او خیره شد در این دوربین با یک “بیا اینجا” نگاه کنید. او بیشتر اهل تفریح و بازی در تصویر دوم کلیپ لب های او و باد ،

به عنوان او را برای آرایش به “دختر داغ تابستان” رپر عینک نور سایه آبی در درب او را برداشت تا برخی از ورزشهای آبی تن در jumpsuit. او مژه بلند و فر و دامن زده بیرون. چشم او بودند rimmed با سرمه بوش. او عینک یک گرم سرخ بر گونه های او است. لب های او را با خط تیره قرمز رنگ و پر با mocha-رنگی براق.

به عنوان از مطبوعات زمان Instagram مجموعه متصلب نزدیک به 950,000 دوست دارد و بیش از 10 ، 000 نظرات از طرفداران مشتاق به ستایش مگان رنگارنگ نگاه کنید.

“شما لازم نیست به sh*t در من بود” یک فن به شوخی اضافه کرد به گریه و شکلک.

“ما استن همواره” نوشت: یک دوم پیرو از جمله قلب و چشم از emoji.

“بی عیب و نقص نوزاد” قدردانی کرد یک سوم کاربر.

“به من bodyyyyy hottieeee,” تحسین یک چهارم فن.

مگان تو نریان یکی نیست به خجالتی و دور از رنگ جسورانه و haute couture به نظر می رسد. اخیرا او را لرزاند یک کیف شانل در حالی که نما در یک کت خز و ران چکمه های بالا. علاوه بر شیک پوشش کیسه باقی مانده در مرکز صحنه در تصاویر به عنوان مگان آویزان سرمه دوخته کیف پول در بین پاهای او را به عنوان او نشستم.

قبل از آن Instagram, نمایش اسلاید, او نشان داد آبی مو برای تولد خود را مطابق با گیسوان او به لاجوردی کت خز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>