مگان تو نریان Flaunts در پی Snakeskin-نسخه قابل چاپ Bodysuit در Instagram

مگان تو نریان مشترک یک جریان ثابت از به روز رسانی به او Instagram صفحه: دیروز و در خصوص او ارسال شده در یک ضربه محکم و ناگهانی خودش را در یک skintight bodysuit که به احتمال زیاد مورد توجه بسیاری از پیروان او. این ççê ی مطرح شده با پشت خود را به دوربین نشان داد و او در snakeskin-چاپ گروه.

رپر مطرح شده در خالی بتن اتاق با کف به سقف پنجره ها در پس زمینه. او ایستاده بود با پاهای او را از هم جدا و نگاه بیش از شانه خود را با دست راست بر روی کمر و دست چپ او مطرح شده نسبت به لب های او.

مگان را در دفتر ویژه واقع بینانه و زرد و سیاه و سفید snakeskin طراحی و آن را به حال یک محافظه کار برش با بالا یقه بلند آستین بلند و شلوار و دستکش. به علاوه آن جا بدان معنی است که منحنی او شد بر روی صفحه نمایش کامل به خصوص معروف او derrière. سه نفری, انزال موهای خود را به عقب به یک موی دم اسبی و یا مستی و تکمیل نگاه خود را با مطابق با روسری که او پیچیده در اطراف سر او و پرتاب بیش از شانه چپ

این گیج اضافه شده به نگاه گلم با نرم افزار آرایش ورزشی تیره مژه ها, بنفش, سایه چشم, نور, سایه زیر ابرو و براق رژ لب صورتی تیره با بوش.

اتاق که او ایستاده بود به نظر می رسد به طور کامل خالی است. وجود دارد زیادی پرتو بتن پشت سر او و ویندوز ارائه شده نمایش شهرستان.

این عکس به خوبی دریافت شده توسط مگان طرفداران که آن را دوست داشت بیش از 769,000 بار.

علاوه بر این او اختصاص داده شده تحسین در سمت چپ بیش از 7500 پیام در بخش نظرات بسیاری از آنها را به افتخار او در به اشتراک گذاری جدید.

“شما جامعی که یکی” بوده یک فن است.

“Watcha انجام با همه که ؟” شوخی یک دوم پیرو.

“به من اجازه بگیر تا PLS. این زیادی در 24 ساعت!!!!” گفت: یک سوم حامی.

“صحبت کردن در مورد آن… که در آن پول نقد sh*t تصویری مگ lol. در حفظ و انجام شما” نوشت: کاربران شبکههای اجتماعی با اشاره به عنوان.

آهنگ “نقدی Sh*t” منتشر شد در سال 2019 اما آشکار است که برخی از طرفداران او هنوز هم امید برای یک موزیک ویدئو به دیگران نیز تکرار همان سوال.

علاوه بر این رپر به اشتراک گذاشته Instagram عکس در فوریه 24 و دیگری را لرزاند رنگارنگ گروه با یک طراحی چشم نواز. مگان jumpsuit بود و آستین بلند و تا دکمه پایین بالا که او ناتمام مانده و به رخ کشیدن خود را رخ. آن را برجسته رنگ های نئون روشن مانند صورتی و نارنجی و سبز همراه با رنگ های آبی و سیاه و سفید. او مطرح شده در مقابل یک پس زمینه زرد و عینک مو در قسمت وسط. آرایش خود نرم افزار گنجانده شده است, براق, رژ لب, مژه بلند و نقره سایه چشم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>