Meg Turney Flaunts کون گنده در حالی که نما در ‘جنگ ستارگان’-مضمون شناور

فوتبال, مدل, Meg Turney در زمان به Instagram چهارشنبه شب برای به اشتراک گذاشتن اولین پست جدید در نزدیک به یک هفته — یک عکس از خودش نمایش derriere او در حالی که نما بر روی یک شناور الهام گرفته از جنگ ستارگان فیلم حق رای دادن.

تصویر به نظر می رسد به خود گرفته اند و در طول روز در حالی که مگ بود lounging در یک استخر شنا. او عینک خاکستری مایل به سبز یک تکه لباس شنا لباس و عکس شد در حالی که دروغ گفتن در معده او — یک ژست است که اجازه داده او را به نمایش گذاشتن و باب روز و همچنین به عنوان لخت بازوها و شانه ها. کاملا قابل توجه این شناور او دروغ گفتن در شبیه یاد Millennium Falcon کشتی فضایی است که به نظر می رسد در چند جنگ ستارگان , فیلم, پس از اولین فیلم برای اولین بار در سال 1977.

با توجه به زاویه که در آن او بود جامعی, آن را سخت به بگویید که چگونه بقیه از مگ لباس شنا مانند نگاه. به همین ترتیب تنها بخش کوچکی از چهره او قابل مشاهده بود در شات هر چند آن را روشن بود که او پوشیده بود او مایل به قرمز-قهوه ای مو در بالای گره. با اینحال او عنوان پیشنهاد کرد که او مقدار زیادی از سرگرم کننده در طول ساقه که ظاهرا قرار گرفته و در همان روز که او ارسال شده عکس.

همانطور که اشاره شد توسط cosplayer, آن بسیار محتمل است که او تا به حال لذت می برد نما در هزاره شاهین به شکل شناور به طوری که او ممکن است به پرداخت بیشتر ادای احترام به کشتی با تقلید صدای موتور آن پیشرانه و آواز تم اصلی از جنگ ستارگان.

در پنج ساعت پس از مگ مشترک snap on Instagram آن بدست بیش از 32,000 را دوست دارد. در حالی که آن را مانند به نظر می رسد این مدل محدود دیدگاه در عکس نزدیک به 150 نفر از پیروان خود را به بخش نظرات به اشتراک گذاشتن عشق خود را برای او با بسیاری از آنها حذف چند جنگ ستارگان مراجع در طول راه.

“او ساخته شده راه دور استخر شناور در 5 parsecs lol,” کنایه آمیز یک پیرو.

“نیروی قوی با این یکی با عرض پوزش من نمی تواند مقاومت در برابر. به نظر می رسد مانند سرگرم کننده آرامش بخش در یک روز گرم تابستان, شیرین,” خواندن یک دوم نظر.

“اما چه کسی Chewie جلوه های صوتی ؟” سوم شخص پرسید.

“بنابراین ما نیاز Star Wars اما با بیشتر [هلو emoji] ….اوه شما آمده ام با mock ups” یک چهارم فن اظهار punctuating پاسخ خود را با یک جفت از آتش emoji.

قبل از چهار پست مگ آخرین Instagram بروز رسانی در دوشنبه, جولای 9, زمانی که او یک سیاه-و-سفید رجعت شات که برجسته نما او در آشکار سینه بند و شورت مجموعه. تا کنون که ضربه محکم و ناگهانی است بدست 33,000 دوست دارد از زمان ارسال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>