Meg Turney در معرض پرت Derriere در حالی که ایستاده در یک رودخانه سنگ

روز شنبه, مارس 18 آمریکایی, فوتبال, مدل, Meg Turney آپلود وسوسه انگیزی Instagram پست برای او 759,000 پیروان برای لذت بردن از.

های تحریک آمیز عکس ها نشان می دهد 33 ساله ایستاده قابل ملاحظه سنگ در رودخانه احاطه شده توسط درختان جنگلی است. این رودخانه به نظر می رسد به آرامی داستد با برف.

مگ sizzled سفید توری لباس زیر زنانه مجموعه که ویژه غوطه وری و تطبیق لباس زیر. آشکار گروه قرار داده و او باور نکردنی منحنی و باب روز میانی بر روی صفحه نمایش کامل بسیار لذت از مخاطبان خود را. کشش streamer همچنین sported گشوده پیراهن فلانل اواسط گوساله چکمه های پیاده روی و یک جفت عینک.

برای ساقه عکس ها, سبزه, بمب, مدل مو, هاردکور, کون به نظر می رسید با پوشیدن یک مقدار حداقل از آرایش, اجازه می دهد تا زیبایی های طبیعی خود را به درخشش. این نرم افزار به نظر می رسد که شامل مجسمه ابرو ظریف کانتور و حجیم بوده است. ناخن های خود را نیز کاملا آراسته و رنگ آمیزی یک چاپلوس فلزی رنگ.

در تصویر اول او رو به دور از عکاس flaunting پرت derriere. او tugged در یکی از اندام و کاهش زل زل نگاه کردن او. برای زیر عکس Instagram ستاره ایستاده بود و با شانه اش به عقب به عنوان او کشیده در لباس زیر خود را. مگ تبدیل به اطراف دوباره برای ضربه نهایی. او قرار داده شده و یک دست زیر چانه و نگاه بیش از شانه خود را درخشان او لبخند زیبا.

در زیرنویس های رسانه های اجتماعی sensation اشاره کرد که تصاویر گرفته شده توسط عکاس حرفه ای شناخته شده به عنوان Flaco در محل نامعلومی در واشنگتن است.

این پست تحریک آمیز به نظر می رسد فن های مورد علاقه به عنوان به زودی آن را انباشته بیش از 30000 دوست دارد. بسیاری از مگ تحسین نیز در زمان زمان به دوش او با تعارف در بخش نظرات.

“چرا شما تا کامل” نوشت: یک فن است.

“تا کنون یکی از [من] مجموعه مورد علاقه. وجود دارد فقط چیزی در مورد یک خانم زیبا در جنگل” اضافه شده متفاوت جانباز.

“کمال!” گفت: یکی دیگر از دنبال اضافه کردن یک قلب-چشم emoji به نظر.

“کاملا زیبا خالص کمال xxxxx,” chimed در یک چهارم Instagram کاربر.

برخی از نظر اما به نظر می رسید به ارائه لال عکس و به جای ترک یک دنباله از شکلک برای بیان خود را تحسین برای متخصص cosplayer.

به عنوان طرفداران آگاه هستند این است که به دور از اولین بار که دیجیتال تاثیر گذار نشان داده است خارج از دارایی ها در Instagram. او سوار طرفداران وحشی با آپلود یک انتها تصویر که نشان داد او با رویه خامهای کیک یا شیرینی در بدن او. که ارسال شده است را دوست داشت بیش از 50,000 بار پس از آن به اشتراک گذاشته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>