مگ کایلی آغاز هفته کاری با ارسال یک وسوسه انگیزی به روز رسانی. در جولای 27, مدل استرالیایی به او در زمان Instagram صفحه برای به اشتراک گذاشتن یک پر رو عکس فوری از خودش تاب کوچک است که در سمت چپ کمی به تخیل.

در به روز رسانی جدید مگ تن نحیف دو قطعه لباس شنا که flaunted او بی عیب و نقص بدن. بالا افتخار ریزه فنجان به نظر می رسد که به طور قطع آنقدر کوچک است که آن را موفق به پوشش تمامیت مجسمه نیم تنه خود را. عمیق یقه ارائه یک نمایش خوب از او دکولته و underwire ساختار تحت فشار قرار دادند و او را از سینه به بالا ساخته شده است که او رخ نگاه برجسته. اسپاگتی مانند تسمه نگهداری می شوند که با شنا در محل رفت و بیش از شانه های او برجسته او تکیه اسلحه.

از آنچه قابل مشاهده بود او sported یک جفت تطبیق از پایین برش پایین. کمر در معرض مقدار زیادی از پوست به خصوص در اطراف شکم محکم بسته شده و abs. Itty bitty تسمه ساخته شده تا تسمه و آن را چسبیده به کمر باریک و باسن. پوشاک نیز برجسته بالا پا به کاهش است.

به روز رسانی جدید نمایش تک رنگ تصویر که نشان داد مگ داخل خانه پرت. به نظر می رسید او را به نشستن در طبقه چوبی رو به یک آینه. این گیج زده یک بازی گاه به گاه مطرح قرار داده است که او قاتل منحنی بر روی صفحه نمایش متمایل به سمت با دست راست. یکی از پاهای او به نظر می رسید جمع شده در زیر بدن او در حالی که دیگر بود و با انگشتان پا اشاره بیرون. او با افتخار به نمایش گذاشت او دست کت و شلوار حمام و gazed بیش از تلفن خود را روی صفحه نمایش به عنوان او در زمان عکاسی از خود.

مگ عینک و موهای خود را در مرکز بخش و مدل دهید آن را در امواج شل. او در سمت چپ آن رشته های بلند حلق آویز بیش از شانه خود را ، همچنین مهم است که توجه داشته باشید که عکس فیلتر ساخته شده او را برجسته نگاه برجسته تر است. او accessorized با یک جفت از متوسط گوشواره و هیچ چیز دیگری.

در زیرنویس مگ نوشت: چیزی در مورد آی فون خود را, به اشتراک گذاری, به طرفداران او که او کاهش یافته است دستگاه تلفن همراه. در میان 808,000 پیروان محبوب رسانه های اجتماعی و وب سایت های بسیاری شد و سریع به اظهار نظر در مورد مگ فک انداختن پست. در کمتر از یک روز از انتشار محبوب به اشتراک گذاری عکس برنامه به اشتراک گذاری جدید به تعلق بیش از 14,300 دوست دارد و 110-به همراه نظرات.

“شما آنقدر زرق و برق دار!!! چنین مسحور زیبایی با بدن شگفت انگیز” یک Instagram follower اظهار نظر.

“من کاهش یافته و معدن بیش از حد زمانی که من شما را دیدم امروز. من حدس می زنم ما هر دو را که مشترک است. Soulmates?” بوده یکی دیگر از فن.

“تحت اللفظی الهه! من عاشق موهای خود را و بدن خود را — همه چیز در مورد شما است. با تشکر برای به اشتراک گذاری زندگی خود را با ما از طریق رسانه های اجتماعی” یک سوم تحسین نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de