مگ کایلی Flaunts به شکل باور نکردنی در آینه عکاسی از خود

روز شنبه, مارس 21 مگ کایلی به او در زمان Instagram صفحه به طرفداران او با لاسی ضربه محکم و ناگهانی. مدل استرالیایی مشترک یک عکس از خودش flaunting او خطرناک منحنی و دارایی در سینه بند و تنکه پوش دسته کوچک موسیقی جاز از سالن ،

در به روز رسانی مگ لرزاند زیتون سبز زیر مجموعه. ورزش سبک, پستان بند, داشتند محض, طرف, در حالی که بخشی از مرکز مات بود. در حالی که زاویه در لحظهای ساخته شده آن را غیر ممکن است برای دیدن تمام زیر آن نشان داده شد در یکی دیگر از Instagram post. سینه بند, افتخار یک حرکت شبیه چمچه زنی یقه نمایش خوب در نگاه او رخ. ضخامت ساخته گروه همراه پایه نشان داد سالن امضا آرم.

او sported تطبیق جفت از کف که برجسته بالا پا کاهش کمک کرد که با تکیه تلفظ کردن از کون لگن و پاهای او به نظر می رسد دیگر. آن ضخامت تسمه sported با نام تجاری آرم. مثل بالا, لباس زیر نیز به محض برش outs. او به اتمام سکسی لباس با یک جفت سفید آدیداس جوراب.

در تصویر 23 ساله می تواند دیده می شود در داخل آپارتمان خود را. نور طبیعی پر از اتاق و روشن او بلند و باریک قاب. او ایستاده بود در مقابل تمام بدن آینه و مطرح وری. او قرار داده و پای چپ خود را رو به جلو و انجام یک نوک پا. زاویه با تاکید بر بی عیب و نقص, پاهای, و انحنا در پشت. پس زمینه نشان داد یک نگاه اجمالی از او در اتاق نشیمن و ناهار خوری منطقه است.

در حالی که نیمی از صورت خود را پوشانده بود با تلفن مگ به نظر می رسید که فرسوده امضای خود را آرایش کنید. این نرم افزار به ظاهر شامل تر foundation, تاریک, ابرو, سایه چشم, چند, کت از ریمل و خط چشم سیاه. برای حفظ تمرکز تنها بر او همراز او تصمیم گرفت به پوشیدن بسیار ناچیز طلا و جواهر. از آنچه قابل مشاهده بود او sported خوش طعم طلا حلقه در سمت چپ او انگشت اشاره. او در سمت چپ او, سبزه, مو و مدل دهید در پری دریایی فر.

در زیرنویس مگ استقبال او پیروان و افزود قهوه emoji. جدیدترین سهم ثابت می شود یک ضربه با مگ اختصاصی Instagram followers. پس از انتشار این پست انباشته بیش از 19,000 دوست دارد و بیش از 180 نظرات. بسیاری از تحسین او را به بخش نظرات به دوش مدل با تعارف. بسیاری آشکارا به ستایش او قاتل هیکل و پوست دباغی. طرفداران دیگر تصمیم گرفتند به بیان تحسین خود را برای مدل با رها کردن یک ترکیبی از emoji.

“عکس خوب است. شما باید روشن ترین پوست l تا کنون دیده اند” یکی از طرفداران او بوده.

“مثل همیشه شما را به تصاویر پس درجه یک و یکی از فن اظهار نظر.

“شما را به نگاه اشتها آور! شما خیلی داغ!” اضافه شده یک سوم پیرو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>