مگ کایلی Flaunts رخ در جدید Instagram Photo

مگ کایلی به او در زمان Instagram صفحه در روز شنبه, مارس 14 برای به اشتراک گذاشتن یک شرجی ضربه محکم و ناگهانی با او 808,000 پیروان. مدل استرالیایی جامعی یک عکس از خودش black pussy دارایی های فراوان در یک توری bralette در حالی که حلق آویز کردن در خانه.

مگ نگاه هیچ چیز زرق و برق دار به عنوان او را لرزاند سیاه bralette که تحت پوشش توری و الگوهای. زیر تا به حال یک پوشش و خالی به نظر می رسید. بالا افتخار یقه حرکت شبیه چمچه زنی که نمایش مقدار فراوان او رخ. این تسمه های گسترده ای که چسبیده به او تکیه شانه های ویژه تنوری لبه.

این تصویر همچنین نشان داد یک نگاه اجمالی از او پایین. او به نظر می رسد شده اند به پوشیدن یک جفت شلوار جین. اما آن ناشناخته بود که آیا او sported شلوار یا شلوارک. او گشوده او outerwear به ظاهر به او نشان دهد معده تخت.

مگ در زمان عکاسی از خود در چه شبیه اتاق نشیمن خود را. او نشسته بر روی یک تشک بادی مجهزند نوشابه و مطرح برای ضربه محکم و ناگهانی. او زاویه دوربین به دست آوردن یک دیدگاه خوبی از او چهره و لاغر تنه. در حالی که او چپ دست بود او را نگه داشتن تلفن او قرار داده و او را دست راست در بالای سر خود را. او خیره شد و مستقیم به لنز و به شرجی زل زل نگاه کردن. اتاق پر شده بود با نور طبیعی روشن او درخشان, پوست دباغی.

23-سال-قدیمی مدل دهید او را قفل به پایین موی دم اسبی در سمت چپ و چند پیچک مو فریم ، مدل موی کاملا برجسته خود شکل صورت. او افزایش زیبایی های طبیعی خود را با امضای خود را آرایش کنید. این نرم افزار شامل یک پوشش کامل پایه با تر, پایان, مجسمه, ابرو مصنوعی مژه ها با پوشش های مختلف از ریمل و خط چشم. او همچنین اعمال یک اشاره از سرخ شدن درخشان برجستهنگار و لب براق. به عنوان برای او و لوازم جانبی او sported خوش طعم, آویز گردنبند, گردنبند نقره ای رنگ گوشواره و یک حلقه.

در زیرنویس مگ مشترک با طرفداران خود که بالای او بود از مد نوا. او همچنین برچسب زده شده با نام تجاری در عکس.

در کمتر از یک روز از انتشار بر روی سایت های رسانه های اجتماعی جدید پست به دست آورده بیش از 10,300 دوست دارد و بیش از 130 نظرات. بسیاری از تحسین او نوشت تعارف و کاهش emoji با بسیاری از آنها را به گفتن او چگونه او نگاه خیره کننده در تصویر. برخی دیگر به سادگی در سمت چپ یک دنباله از emoji.

“آرایش خود را در نقطه” یکی از طرفداران او در نظر اضافه کردن یک قلب-چشم emoji در پایان دهید.

“سلام به شما نگاه بسیار جذاب! من عاشق این رنگ مو باعث می شود چهره شما, تب و تاب بودن” افزود: یکی دیگر از تحسین.

“زرق و برق دار به عنوان همیشه!” نوشت: یک سوم رسانه های اجتماعی کاربر.

“شما take my breath away, و هیچ نیازی نیست که من COVID-19” یک چهارم Instagram follower chimed در.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>