دیدار با ویروسی مادر بزرگ نوه اواز یا موسیقی دو نفری, پخش كردن, شادی مطلق در میان همه گیر

“من معمولی مشترک خنده دار ویدیو Chinna Machan آهنگ با مادر بزرگ من و فقط برای تفریح تصمیم به ثبت آن در زمان استراحت. من تا به حال هیچ ایده آن را منفجر خواهم که”

ارتقاء

“Family است که همه چیز را به من می گوید:” 22 ساله Akshay Partha Sarathy شد که یک شبه احساس به اینترنت پس از قرار دادن یک ویدیو با مادر بزرگ او Chellam.

“هر روز بعد از شام خانواده من می شود با هم به تماشای چیزی و فقط در شرکت هر یک از دیگر. بنابراین این چیزی است که من انجام شده بود که بعد به عنوان به خوبی نشسته در کنار مادر بزرگ من و چک کردن تلفن من. من آپلود تک فیلم بر روی Infinite اما آن روز من معمولی مشترک خنده دار ویدیو Chinna Machan آهنگ با مادر بزرگ من و فقط برای تفریح تصمیم به ثبت آن در زمان استراحت. من تا به حال هیچ ایده آن را مثل که می گوید:” رسانه های اجتماعی چرم گاومیش که آپلود تصویری که شب و رفت به خواب.

توسط صبح روز بعد آن را ویروسی رفته بود!

“من شوکه شده بود برای دیدن اعداد. فقط در چند ساعت آن را به حال بیش از 1 لاخ views. بسیاری از فیلم های فردی را به روز برای رسیدن به این اعداد. اما بیشتر از آن مردم بود و نظرات مثبت در این موضوع که پس از آن انگیزه من برای ادامه این کار است.”

Akshay یک وکیل و شروع به آپلود ویدئوها در سال 2018 وقتی Infinite شناخته شده بود به عنوان موسیقی. آن را تنها در سال 2019 زمانی که او شروع به آپلود ویدئوها با مادر بزرگ خود را که به سرعت ویروسی رفت.

از آهنگ رپ, پر انرژی, حرکات رقص را کوتاه خنده دار لوایح از Chellam سرزنش Akshay برای نوشیدن الکل, مادر بزرگ نوه دو wowed اینترنت با این لذت و خنده دار فیلم ها.

آکشی و Chellam

“با چنین نظرات مثبت و تشویق من احساس می کنم بسیار هیجان زده به انجام این ویدئوها. آن را بسیار سرگرم کننده است. من احساس می کنم برخی از قهرمان!” می افزاید: Chellam.

قبل از این مستند Akshay که تعادل زندگی حرفه ای خود را با شور و شوق خود را برای بازیگری و موسیقی می گوید این ویدئو همکاری با مادر بزرگ او شد و نه نامنظم است.

“من می خواستم هرگز به فشار او را به انجام این ویدئوها به دلیل آن طول می کشد بسیاری از زمان و تلاش است. اما در کمال تعجب او به نظر می رسید بیشتر مشتاق به انجام آن از من. او از شور و هیجان است که به من انگیزه و به نحوی با او همه چیز من انجام گردیده است و سرگرم کننده,” او می گوید.

با توجه به مستند, Akshay شده است در صفحه اصلی به این معنی که فرکانس ویدئوها افزایش یافته است مصرف خود را پیرو پایه به 1.2 میلیون دلار از ژوئن سال 2020 است.

گسترش شادی

“این COVID-19 وضعیت ایجاد کرده است بسیاری از وحشت و استرس در افراد, اما بازخورد مثبت است که من باید برای دریافت فیلم های من باعث می شود من احساس می کنم می خواهم از طریق این سهم کوچک من می تواند آنها را به سمت بیشتر امیدوار و شاد روان دولت است. بنابراین در حالی که در ابتدا ما را ضبط ویدئوها تنها در تامیل با زمان ما به آرامی شروع به اجرای آهنگ ها و دیالوگ در زبان های دیگر نیز به گسترده تر برسد می گوید:” Akshay.

های یکی از به یاد ماندنی ترین لحظات بیننده نامزدی او می گوید: “یک روز دیدم یک بیننده DM من در Instagram, درخواست برای صحبت با من به شخصه. من شماره اما او اصرار داشت که ما چت تصویری. چت تصویری. من کاملا شک و تردید بود اما تصمیم به قبول و در تماس تصویری, من تو را دیدم او نشسته با همسر و مادر مسن و گریه. در نهایت زمانی که او آرام به من گفت: چگونه او را ترک کرده بود و مادرش در یک خانه سالمندان به دلیل مشکلات مالی و این که فیلم من به نوعی لمس قلب خود را تحت فشار قرار دادند و او را به عقب بر گردیم و عذر خواهی برای رها کردن او. من شوکه شده بود به درک که چگونه ساده و اهل تفریح و بازی تصویری می تواند یک خانواده با هم. در این روز من خشکم فکر کردن در مورد آن است.”

با Infinite ممنوع در هند در حال حاضر, Akshay منتقل شده به Instagram و اشاره می کند که او را از ادامه ساخت این فیلم برای تا زمانی که ممکن است.

دوست خود و یک فن بزرگ Chellam, 23 سال ماهش کومار می گوید این فیلم ها خیلی بیشتر سرگرم کننده کلیپ. “هنگامی که اسکرول را از طریق این فیلم ها محدود به یک لبخند در هر صورت. آنها را به روز می کنم.”

نظرات از یک پست در Akshay را instagram رسیدگی است.

بسیاری دیگر نیز ابراز قدردانی خود را بر روی انواع سیستم عامل رسانه های اجتماعی. یک Instagram کاربر harshit_shivan_ مثلا اظهار داشت: “شما مرا به یاد مادربزرگم من نمی بینم چرا که از داشتن یک گوشی هوشمند است اما من به هر دو شما و این من را خوشحال می کند.”

کاربر دیگری the_minion_11 مشترک “من شما را دوست دارم patty ma واقعا. زمانی که من دیدن شما من به یاد داشته باشید خود من بزرگ است اما او در گذشت.”

وقتی پرسیده شد که در مورد همه این واکنش های آکشی لبخند می زند. “شادی مسری است و با این فیلم ما می خواهیم به گسترش که فقط!”

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>