دیدار روستایی مبتکر به هند برای اولین بار “کور کشاورزی’ تکنولوژی

Girish Badragond شناخته شده روستایی مبتکر در بیجاپور کارناتاکا راه اندازی کرده است برای اولین بار-از-آن-نوع دستگاه به نام ” کور کشاورزی فن آوری است.’

ارتقاء

منn 2018, Girish Badragond آمد در سراسر دو چشمی-اختلال کشاورزان در ویجیپورا کارناتاکا که تا به حال به اجاره زمین های خود را به دلیل آنها نمی تواند مزرعه را خود.

به زندگی خود را بهتر Girish ایجاد یک دستگاه به نام “کور کشاورزی تکنولوژی’. این دستگاه شامل یک دیجیتال چوب مجهز به یک سنسور است که تشخیص رطوبت و تغذیه در سطح متوسط از خاک است. اطلاعات اعلام شده است بر روی یک سیستم صوتی.

“کشاورز می تواند راه رفتن در اطراف خود زمینه برگزاری دیجیتال چوب به دریافت به روز رسانی. جدا از این دستگاه شامل سنسور که در حال نصب در زیر خاک های مختلف برای جمع آوری محصول-مربوط به اطلاعات. سیستم های صوتی نصب شده در نقاط مختلف مزرعه بسته به اندازه و با این نسخهها کار بر روی انرژی خورشیدی. نیز وجود دارد یک سیستم آبیاری که به طور خودکار آب محصولات در صورت وجود افت رطوبت خاک در سطح. حتی در شرایطی که کشاورز کار همچنان ادامه دارد. این تکنولوژی نیز به کمک کشاورز صرفه جویی در آب” می گوید: Girish که ادعا می کند که او توسعه یافته دستگاه تنها در 45 روز.

خورشیدی آب و سیستم نظارت.

“من آمده از کشاورزی پس زمینه و می خواستم به اختراع چیزی است که اجازه می دهد بصری به چالش کشیده و مردم را به تمرین کشاورزی. در حالی که بسیاری از آنها شاغل در بخش های مختلف از جمله آموزش و پرورش, تکنولوژی, هنر, تعداد بسیار کمی از آنها شرکت در این شغل می گوید:” Girish.

صحبت در مورد Sahadev Shinde و Marappa Pujari دو کشاورزان که الهام بخش او را به اختراع این دستگاه Girish می گوید: “آنها تا به حال انجام داده است که به دلیل آنها نمی تواند مدیریت مزرعه خود را. بنابراین من توسعه این دستگاه به آنها کمک کند. بسته کامل شامل 16 محصولات از جمله دیجیتال, چوب, اصلاح سیستم آبیاری پرنده repeller و سیستم های صوتی. نیز وجود دارد یک سیستم زنگ خطر برای جلوگیری از مزاحمان از شکستن به این زمینه است.”

ماشین می آید در یک بسته است که شروع می شود از Rs 3 لاخ اما بسته به اندازه از زمین های کشاورزی سیستم در محل و کشاورز مورد نیاز است.

وام کمک به دست به کشاورزان

این همه زمانی آغاز شد که Girish نقل مکان کرد و به زادگاه خود ویجیپورا پس از چند شکست خورده مشارکت در بنگلور.

“در حالی که کار با شرکت های دیگر و همکاران من احساس کردم که من هرگز می تواند تحقق بخشیدن به پتانسیل کامل من. بنابراین در سال 2018, من و همسرم تصمیم به بازگشت به وطن ما. من می خواستم به صرف زمان من مشغول به کار بر روی ایده ها و ایجاد اختلاف در جامعه می گوید:” Girish.

هنگامی که دستگاه آماده بود او با نزدیک شدن شری Siddheshwar Samaste یک سازمان متمرکز در کار بشردوستانه در حال توسعه دانشکده ها و موسسات در بیجاپور. از طریق آنها ارائه می شد 2 هکتار از زمین های که در آن او می تواند نصب نمونه های اولیه و آموزش Sahadev و Marappa.

یک کشاورز در بیجاپور تلاش کور کشاورزی, تکنولوژی,’ نمونه

“در ابتدا کشاورزی بود که یک کار غیر ممکن است اما پس از گرفتن آموزش از Girish آقا من 90% اعتماد به نفس است که من می تواند یک کشاورز موفق. این فن آوری کمک می کند تا به درک آنچه که گیاه آن است که چه تغذیه وجود ندارد و زمانی که برای ارائه آب. امروز با کمک دو نفر دیگر ما تولید انبه chikkos و موز در 2 هکتار طرح. تولید فروخته شده در یک بازار محلی در بیجاپور” سهام Marappa.

به زودی پس از سه بصری-اختلال کشاورزان از رایچور نزدیک Girish برای آموزش به استفاده از فن آوری است.

“آنها در زمین خود را به نصب این فن آوری به طوری که آنها صرف چند ماه در بیجاپور کار و آموزش در نسخه ی نمایشی طرح می گوید:” Girish.

در حال توسعه مقرون به صرفه کاربر پسند دستگاه

همان سال Girish و همسرش در ادامه به شروع شرکت خود را Krishitharanga مزرعه فناوری مستقر در بیجاپور. سازمان متمرکز شده است در حال توسعه مقرون به صرفه کاربر پسند دستگاه.

“وجود دارد هشت کارمند تمام وقت است که درگیر در تحقیق و توسعه, اما من همچنین کمک گرفتن از دانشجویان مهندسی که با حضور کارآموزی با سازمان است. من هم انجام جلسات آموزشی و تا به امروز من آموزش داده اند بیش از 1500 دانش آموزان است. من برنامه ای برای اجرای 186 ایده های دیگر اما قبل از انجام این کار من به دنبال یک شریک زندگی یک همفکر مبتکر به سرمایه گذاری در این شرکت می گوید:” Girish.

جدای از آن, او همچنین امیدوار است برای شروع یک “کشاورزی دقیق’ مرکز آموزش برای بصری-اختلال. در اینجا به کشاورزان داده می شود آموزش عملی به استفاده از ماشین آلات است که آنها را آماده برای یک شغل در بخش کشاورزی است.

“من باور دارم که هیچ چیز غیر ممکن است. در هند وجود دارد مقدار زیادی از استعداد نوآوران و دستاوردهای اما هیچ کانال برای توسعه است. هدف من این است که به نگه داشتن به ارائه راه حل برای جامعه ای که خود را تغییر دهید زندگی روزمره” می گوید: Girish.

در حال حاضر او در حال کار بر روی یک نوآوری است که او امیدوار خواهد بود که یک ابزار مفید در مبارزه برای دستگیری گسترش مرگبار Coronavirus.

“من کار بر روی توسعه یک تخت که در آن صفحات به طور خودکار سترون. از بیمارستان در حال مکان های در معرض خطر ابتال به کروناویروس, آن مهم است برای حفظ بهداشت در محل. رایج به مکان های که در آن در تماس است و بسیاری از آنها بیمار تخت. به صورت دستی تغییر ورق قرار می دهد cleaner در خطر است. از این رو این تخت نصب می شود با UV ضدعفونی کردن جعبه در پایین و bedsheet به طور خودکار حرکت می کند و در خارج از جعبه (چیزی مانند یک تردمیل). هر bedsheet را در 4 دقیقه به درستی استریل می گوید:” Girish.

ارتقاء

به دانستن بیشتر در مورد ” کور کشاورزی تکنولوژی شما می توانید با Girish Badragond در [email protected]

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Girish Badragond

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>