دیدار با مردی که Upcycled ظروف حمل و نقل برای ساخت یک خنک کالج, کافه!

اگر شما نگاهی به ساختار از بالا, شما خواهید دید که آن را به شکل یک نماد بی نهایت. و این چیزی است که کافه به نام بیش از حد به نمایندگی از امکانات بی نهایت از ظروف حمل و نقل! #سبز #نوآوری

ارتقاء

Eبسیار ساختمان دارای یک داستان برای گفتن. معماری و طراحی انتقال که در آن دوران ساخته شد و سبک آن دوره خاص.

در قرن 21 و معماران در حال مشتاق به بیشتر پایدار. گزارش وجود دارد که ویژگی 25-40 درصد از جهان کربن تولید گازهای گلخانه ای به بخش ساخت و ساز. حدود 50 درصد از تغییرات آب و هوایی و محل دفن زباله می آید از معمولی تکنیک های ساخت و ساز.

چشم انداز نمایش کافه. بی نهایت نماد نشان دهنده نهایت استفاده از ظروف حمل و نقل استفاده می شود برای ساخت این کافه

Ghaziabad مبتنی بر معماری Rahul جین یکی کسی است که در آغوش پایداری نه تنها در طرح های خود را, اما همچنین در مواد او استفاده می کند. او حتی طراحی و ساخته شده است کل یک کافه تریا با استفاده از ظروف حمل و نقل!

27-year-old معمار مالک از Rahul جین طراحی آزمایشگاه (RJDL) و مسئول طراحی “کافه بی نهایت’ واقع در Ghaziabad آن دندان ،

زمانی که موسسه با نزدیک شدن به او برای ساخت یک ساختار پایدار, Rahul فکر کردم که آن را فرصت مناسبی برای آزمایش با ظروف حمل و نقل.

19-پا ساختار ساخته شده توسط upcycling نه ظروف حمل و نقل و حداقل سیمان تقویت شده بتن (RCC). در سراسر دو سطح ساختار اشغال منطقه از 4,800 sq. پا ساخته شده و در حدود 11 سال 2019 در ماه نوامبر. جدا از ظروف حمل و نقل, دیگر پایدار مواد مورد استفاده در فضای داخلی.

نمای عقب سمت کافه

“اگر چه RCC شده است یکی از اجزای بیشتر مورد استفاده در ساخت و ساز آن است و نه محیط زیست. آن است که غیر-زیست تخریب پذیر و سیمان ذرات می تواند باعث زمین و آلودگی هوا. در هند ما حتی نمی باید دنده محافظ مناسب برای ساخت و ساز کارگران. آن را نیز می تواند بر سلامت خود” توضیح می دهد که Rahul.

این ساختار تنها 0.5 درصد از این کامپوننت برای یک بنیان قوی اطمینان حاصل کرد که این ساختمان ساخته شده بود آگاهانه. انجام این کار به ارمغان آورد پایین هزینه 35 درصد در مقایسه با معمولی ساختار ساخته شده با استفاده از RCC. همچنین استفاده از ظروف حمل و نقل باعث می شود آن را یک ساختار قابل حمل.

بیشتر از این بالا طراحی شده است در شکل یک نماد بی نهایت به نام کافه نشان می دهد.

این ایزومتریک از کافه ساخته شده با استفاده از نه ظروف حمل و نقل

آنچه که رمز و راز در پشت نام?

“نام داده شده به کافه است استفاده می شود به معنی بی نهایت با استفاده از ظروف حمل و نقل. آنها نه بیش از حد دشوار است به حمل و نقل کمک در سریع ساخت و ساز و نمی تواند منجر به تخریب محیط زیست. همچنين با upcycling آنها ما نیز ذخیره کربن از پردازش آنها را به فولاد در واحدهای بازیافت” او می گوید: با افتخار.

‘سبز’ معمار

تبدیل شدن به یک معمار را شامل هر گونه برنامه ریزی دقیق برای Rahul.

Rahul معمار از “بی نهایت کافه’

“من می خواستم به دنبال یک زمینه که در آن من می توانم کشف خلاقیت من و معماری به نظر می رسید مانند بهترین گزینه” به یاد می آورد Rahul. او پیوست Vastukala دانشکده معماری در دهلی نو و مدرک خود را در سال 2015.

اما گاهی اوقات در طول این دوره او شروع به احساس قطع با این زمینه است. یکی از چیزهایی است که به طور مستمر خود را piqued است علاقه و کنجکاوی در مورد شیوه های پایدار در معماری.

ارتقاء

“بیوگرافی-تقلید یک موضوع جذاب. این روش در نگاه طبیعت الهام بخش در حال توسعه راه حل های طراحی. که به معنای استفاده بیشتر از مواد زیست تخریب پذیر همراه با تقلید از طبیعت و فرآیندهای اکوسیستم,” او می گوید.

از طریق این افراد او یاد گرفتیم در مورد استفاده از ظروف حمل و نقل و مواد زیست تخریب پذیر مانند بامبو.

تمام فضای داخلی و مبلمان نیز طراحی شده توسط Rahul و تیم خود را

به عنوان بخشی از یک اجباری کارآموزی در طول سال گذشته خود را در کالج او از نزدیک با معمار حافظ پیمانکار برنده جایزه طراحی شرکت مشاوره در بمبئی. از طریق چندین پروژه تجاری در اینجا او به دست آورد اعتماد به نفس برای شروع طراحی استودیو بعد از آن در سال 2018 است.

او همچنین در زمان مستقل پروژه بر اساس قرارداد و طراحی چند کافه در دهلی نو مانند کافه Sufiana و کافه کالج, اغذیه فروشی و مشروب فروشی. کار با ABES کالج مهندسی در Ghaziabad او نگاه کرد و پس از طراحی داخلی پذیرایی لابی و همکاری کار در فضاهای. از طریق توصیه خود او صعود خود دندانپزشکی دانشگاه, کافه پروژه.

ساخت و ساز منحصر به فرد این کافه

زمانی که Rahul دریافت مختصر برای مقرون به صرفه ساختار بود که کمتر آلاینده و می تواند ساخته شده به سرعت او ارائه دو گزینه.

برای اولین بار بود یکی با ظروف حمل و نقل و دیگر یک RCC ساختار با یک سراشیب سقف با پوشش گیاهی سبز و در معرض کوره پزخانه.

ورودی کافه. ویندوز متصل به آشپزخانه وجود دارد و یک راه پله در سمت راست

کالج مقامات رفتم جلو با ظروف حمل و نقل است که منابع از یک انبار در داری.

نه حمل و نقل کانتینر 40 فوت X 9.5 ft X 8ft استفاده شد, قیمت Rs 2.5 لاخ هر. آنها وزن مورد 3,750 کیلوگرم است و می تواند تحمل وزن حدود 27,600 کیلویی!

Rahul استفاده از دیگر مواد ساختمان سازی سبز به جای آن از انواع معمولی است. برای مثال زمانی که آنها در حال توسعه بودند به پشت بام رفت و با یک شطرنجی فولاد و آهن ورق است که می تواند جوش به ساختار. اما آنها متوجه باشند که این امر برای اولین بار ساختار بیش از حد سنگین و در مرحله دوم اضافه کردن به هزینه.

از این رو, Rahul تصمیم گرفتند برای سیمان فیبر تخته های ساخته شده از مواد بازیافتی مانند سلولز الیاف مخلوط با یک بیت از سیمان و شن و ماسه.

همچنین برای عایق کاری ساختمان آنها تصمیم گرفتند برای پشم سنگ به جای پشم شیشه و الیاف.

به undertstand اندازه مبلمان مورد نیاز و راه آنها قرار می گیرد, Rahul و کوچک خود را در تیم ایجاد ماکتهای در راهروهای دانشگاه.

“پشم شیشه و الیاف ساخته شده با استفاده از ذوب شیشه ای است که تابیده به یک نوع انعطاف پذیر حصیر یا ریز الیاف. این مواد, اما, مضر است چرا که می توانید آن را به سیستم تنفسی فرد است که کار با آن است. همچنین در طی آن تولید آلاینده های گازهای گلخانه ای بالا هستند و آنها نیز مقرون به صرفه نیست,” او می گوید.

عایق پشم سنگ از سوی دیگر شامل سنگ بازالت و بازیافت سرباره. سنگ بازالت است که از منشا آتشفشانی است و به وفور در دسترس بر روی زمین در حالی که سرباره یک محصول نسبت به فولاد و مس و صنایع. این عایق جزء جلوگیری از افزایش حرارت در تابستان نگه می دارد و فضای داخلی سرد است.

برای حفظ دمای داخلی Rahul استفاده از پنجره های رنگی که همچنین ارائه یک حس حفظ حریم خصوصی.

Louvers ترتیب درهای کانتینر حمل و نقل. به این ترتیب اجازه می دهد تا نور به در آمده و بدون اجازه در هر گرما

از آنجا که ساختار بخشی از دندانپزشکی دانشگاه با دانش آموزان و معلمان Rahul فکر کردم آن را به بهترین شامل دو حیاط برای هر دو گروه. بنابراین یک ظرف حمل و نقل به عنوان آشپزخانه در حالی که دو استفاده می شود برای نشستن در سالن که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای میزبانی رویدادهای درون محوطه دانشگاه.

جالب است که یکی از ظروف حمل و نقل تبدیل شده به ساخت یک راه پله به سمت راست در ورودی.

“این ظروف حمل و نقل بسیار باریک سازه. بنابراین ما نیاز به استفاده حداکثر از فضای کوچک است. اگر شما نگاهی به ظرف حمل و نقل با راه پله و ما باید آن را تقسیم به دو بخش–کاشی نیم برای پیاده روی و پله های ساخته شده از تخته سه لا که به عنوان یک منطقه نشسته,” او می گوید.

مشاهده از راه پله. قسمت سمت چپ ساخته شده با استفاده از کاشی است که به منظور بالا رفتن در حالی که چوبی بخش صندلی هدف

آنها همچنین مورد استفاده مجدد قرار کرکره (یا درب ها) به حفظ فضای سرد.

“ما با استفاده از درب و مرتب آنها را در فانوس ساختاری روش که در آن درب مرتب parallelly در جهت جنوب غرب. این کمک می کند تا در اجازه دادن به نور در بدون ساختار تبدیل شدن به فیلم” او می گوید.

غلبه بر چالش ها را به مشتریان شاد

نوآوری و ساخت یک ساختار منحصر به فرد است که یک قطعه از کیک.

نمای خارجی نمای راه پله که ساخته شده است با ترتیب دادن حمل و نقل کانتینر در یک شیب.

“پس از استفاده از ظروف حمل و نقل برای ساخت یک ساختار رایج نیست پیدا کردن روت کارگران دشوار بود. از این رو ما در زمان کمک از آب دریا ظروف. آنها پیمانکاران است که تخصص در فعالیت های ساخت و ساز که شامل ظروف حمل و نقل و کمک به ارمغان بیاورد طرح های ما به زندگی,” او می گوید.

یکی دیگر از چالش بود و در فضای محدود. برای این آنها دریافتند کوچک دالان در قبل از ساختارهای موجود در محوطه دانشگاه. در اینجا آنها را ایجاد ماکتهای به درک مبلمان آنها را همراه با آنها چگونه خواهد بود آن را قرار دهید.

این توجه به جزئیات منجر به مشتریان خوشحال.

نمای حیاط در کافه

Sohil Chaddha, معاون رئیس آن شد و با خوشحالی و افتخار از کافه منحصر به فرد واقع در محوطه دانشگاه خود است. علاوه بر این او نیز تحت تاثیر ساخت و ساز سریع و مقرون به صرفه.

“ما می خواستیم سبز ساختار و Rahul تحویل به نیازهای ما. یک ساختمان معمولی می شده اند بسیار گران تر گرفته شده و زمان زیادی داشته اند و همچنین تولید بسیاری از ردپای کربن از استفاده از سیمان و آجر و غیره. این ساختمان آدرس این نگرانی ها و منعکس کننده ارزش های ما. آن را نیز می تواند به راحتی نقل مکان کرد و در اطراف پردیس” او لبخند می زند.

Sohil در حال حاضر امید به کار با Rahul در بیشتر پروژه ها در آینده است.

یک صندلی سالن داخل کافه

پس چه چیز دیگری است Rahul به دنبال به جلو به?

در حال حاضر که او تا به حال تجربه با ظروف حمل و نقل, او می خواهد به استفاده از آنها در پروژه های بیشتر. او نیز بدست بسیاری از سوالات در مورد کافه. Rahul امید را در چند مورد از این پروژه ها یک بار COVID-19 مستند normalises.

“من می خواهم برای آزمایش و به چالش کشیدن خودم با طراحی معماری. از طریق design studio, من می خواهم به کار با مواد مختلف و نوآوری در طراحی پایدار راه حل. من می خواهم برای کشف ظروف حمل و نقل بیشتر به طوری که مردم می توانند درک خود را از امکانات بی نهایت” او امضا کردن.

(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>