Nikesh و Sonu اعلام کرد ازدواج خود را علنا پس از دادگاه عالی زده بخش 377 از مجازات و decriminalised جامعه تجاوز در سپتامبر سال 2018

یکt دم صبح, Nikesh Usha Pushkaran ساخته شده راه خود را از طریق جمعیت و عصبی منتظر در Guruvayur Shree کریشنا معبد واقع در تریسور منطقه کرالا.

ارتقاء

آن 5 جولای 2018 و پس از سه ماه از آشنایی Nikesh شد و در نهایت رفتن به کراوات گره. به عنوان چشم های سرگردان او متوجه چند عروس و دامادی که آنها نیز وجود دارد به همین دلیل به عنوان او. و سپس او را دیدم Sonu مورد علاقه خود را و قلب خود را صرف ضرب و شتم.

کشیش شروع مراسم و در معبد رد و بدل حلقه حلقه و قول داده بود با هم برای همیشه لطفا برای.

Nikesh و Sonu ایستاده بود دور اما به دنبال همان آداب و رسوم و به زودی به اندازه کافی تحت زیبا آسمان آبی و با خدا به عنوان شاهد بودند ‘مخفیانه’ ازدواج کرده است. پنهان کاری نمی شد چرا که آنها در حال فرار و در واقع هر دو پدر و مادر خود داده تا نعمت های خود را از قبل.

این واقعیت بود که عروسی خود را یک جرم و جنایت است.

Nikesh و Sonu را کرالا عروسی بود و احتمالا هند برای اولین بار هم جنس اتحادیه و اعلام شد تنها دو ماه بعد از زمانی که دادگاه عالی زده بخش 377 از مجازات و decriminalised جامعه تجاوز.

در اوایل سال جاری با ثبت یک حکم دادخواست در کرالا دادگاه عالی (HC) خواستار به رسمیت شناختن ازدواج همجنسگرایان را به لذت بردن از حقوق مدنی مانند ازدواج تصویب یا ارث.

زبان, به , بهتر, هند, Nikesh یک کارآفرین می گوید: “ما تبدیل شد به دور هنگامی که ما رفت و ما برای ثبت نام ازدواج تحت قانون ازدواج سال 1954. از آنجایی که ما نمی هر گونه اسناد و مدارک رسمی legalising ازدواج ما ما محروم هستند چندین امتیازات–مثل این است که قادر به باز کردن یک حساب بانکی مشترک یا درخواست برای بیمه پزشکی–که علاقمند به جنس مخالف, ارتباط جنسی, به راحتی می توانید دسترسی داشته باشید. در چشم قانون ما هنوز مجرد است.”

درخواست ثبت توسط وکیل خود را مانو Srinath, تاکید حمله خود به حقوق اساسی مانند برابری از حمایت مساوی در برابر قانون, آزادی, آزادی بیان و عدم تبعیض.

“اگر متن قانون (ازدواج ویژه سال 1954 قانون) را رد می کند همجنسگرا اتحادیه های کارگری از آن ambit به صراحت بخش 4 و برنامه 2-4 به قانون حمل جنس مخالف کمرنگ در آن زبان به عنوان آن نشان می دهد که ازدواج به عنوان یک امر بین یک مرد و یک زن یا بین عروس و داماد” آن را می خواند.

HC خواسته است در مرکز و دولت برای پاسخ به این درخواست و در حال حاضر در انتظار یک جلسه.

ارتقاء

اگر حکم دادخواست موفق است, از آن خواهد شد یک pathbreaking پیروزی برای یک جامعه است که در ادامه به صورت تبعیض و تحقیر و آسیب های روانی و روحی شکنجه و تعصب از جامعه است.

“این عشق در نگاه اول”

Nikesh شد با غلبه بر دل شکستگی وحشتناک از یک دختر 14 ساله به رابطه زمانی که او برای اولین بار ملاقات Sonu حرفه ای از طریق یک برنامه دوستیابی.

مانند بسیاری از داستان های عشق ایشان بیش از حد در آغاز یک رستوران در Kochi.

“این عشق در نگاه اول” نشان می دهد Nikesh. “قلب من بود که مسابقه در طول وعده غذایی. جذابیت خود را شوخ طبعی و حساسیت من floored. پایان تاریخ ما, همه من می دانستم که من می خواستم به صرف زمان بیشتری را با Sonu. من نمی خواهم برای پایان دادن به مکالمات در تلفن. آن را احمقانه به نظر ما ساعت را صرف با هم. من حدس می زنم عشق را شما بروید مایل اضافی برای دیدن گسترده ای لبخند بر خاص است.”

در آن زمان آنها شروع به دیدن هر یک از دیگر هر دو از آنها بیرون آمده بود به خانواده خود را. آنها خود را در نظر بگیرید یکی از چند آنهایی که خوش شانس که پدر و مادر و دوستان درک و پشتیبانی از همه نوع از عشق است.

هر دو Nikesh و Sonu فعال هستند و عضو جدایی ناپذیر از جامعه تجاوز در کرالا است. آنها همیشه در خط مقدم وقتی که می آید به غرور پیاده روی آگاهی جلسات و گسترش خود را در حمایت بی قید و شرط برای اعضای جامعه.

“افرادی که تمسخر یا تمسخر رابطه ما بودند نادان. با حق آگاهی و حساسیت هوموفوبیا را می توان حذف” می افزاید: Nikesh.

پذیرش همه نوع از عشق است که مهم ترین گام برای یک جامعه سالم و ما امیدواریم که زوج ها مانند Nikesh و Sonu خود را خوش و خرم.


همچنین بخوانید: زمانی که IAS را تمایلات جنسی ساخته شده در هند ‘انسان کامپیوتر’ مبارزه برای حقوق همجنسگرایان


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de