دیدار با IPS افسر که کمک به یک کودک مبتلا به اوتیسم دریافت شیر شتر او نیاز

Neha Kumari از بمبئی نگران بود او را اجرا از شیر شتر برای او کودک است که نسبت به بز و گاو و بوفالو شیر است. بخوانید چگونه در این IPS افسر کمک تمام راه را از Odisha میان coronavirus بحران

من یک 3.5-yr-کودک مبتلا به اوتیسم و شدید آلرژی غذایی است. او زنده می ماند در شیر شتر و یک مقدار محدود از پالس. زمانی که مستند آغاز شده و من نمی باید به اندازه کافی شیر شتر به این تاریخ و زمان آخرین طولانی است. کمک به من شیر شتر یا پودر آن را از صدری (راجستان)” –

از این بهتر, صفحه اصلی

– توییتی Neha Kumari در 4 مارس که کودک نسبت به بز و گاو و بوفالو شیر است. و شش روز بعد در راه آهن هند تحویل 20 لیتر از شیر شتر و 20 کیلو شتر پودر به Mumbai-بر اساس Neha تمام راه را از راجستان.

همه به لطف ارشد IPS افسر آرون Bothra که در حال حاضر نوشته شده به عنوان مدیر عامل شرکت مرکزی تامین برق ابزار Odisha (CESU). این مسئول تعداد زیادی از پیروان روی سایت های شبکه های اجتماعی و آمد به دانستن در مورد نیها را گرفتاری زمانی که او شده بود در آن توسط یک پیرو.

“ما برای همیشه خواهد بود از شما سپاسگزارم برای حمایت خود را (sic)” Neha بعد توییتی ابراز قدردانی خود را به Bothra.


بهتر هند “با هم بهتر” ابتکار عمل را در کنار هم آورده مدنی افسران سرویس از سراسر کشور به عنوان کمک به آنها مهاجر کارگران روزانه دستمزد حقوق بگیران تقريبا کارگران و تمام کسانی که نیاز به کمک ما در این زمان مشکل. شما می توانید به ما بپیوندید و حمایت از آنها در این مبارزه با COVID-19.

قادر به نمایش فوق دکمه ؟ اینجا را کلیک کنید


تماس با دوستان و همکاران برای کمک به

یک بار Bothra آموخته از وضعیت او بلافاصله ترجمه Neha درخواست و صحبت کردن با دوستان و همکاران خود را بیش از واتساپ گروه.

“زمانی که من رسیده به Neha بیش از یک تماس به درک وضعیت او به من گفت چگونه شیر شتر است او فرزند تاسیسات و خود را عرضه نمی خواهد آخرین فراتر از یک هفته. این ماده که در مورد یک کودک و بنابراین من بیت” Bothra بومی راجستان می گوید بهتر است هند (TBI).

دقیقه پس از IPS, بازتوییت کمک ریخت از تمام محله از جمله شیر شتر حمل و رئیس حمل و نقل مسافر مدیر North-West راه آهن Tarun جین در جیپور. یک بمبئی-بر اساس تامین کننده بلافاصله ارسال آخرین 400 گرم شیر شتر آنها تا به حال ارائه تسکین موقت است.

در ضمن جین تشدید این موضوع به سالمندان و شناسایی یک کالا’ قطار بود که به اجرا بین Ludhiana و Bandra پایانه در بمبئی در 9 آوریل. راه آهن تیم هماهنگ با Hanumanth سینگ تامین کننده صدری شهر پالی منطقه و درخواست او برای رسیدن به جوداپور ایستگاه.

“با توجه به این مستند او قادر به پوشش فاصله (148 کیلومتر). پس نزدیکترین ایستگاه بود Falna قطار متوقف در برنامه ریزی توقف و روز بعد آن را به خانواده” جین اطلاع TBI.

از این بهتر, صفحه اصلی

تایید همان به NDTV, جین گفت: “پس از گرفتن مجوز از قدرت مناسب, قطار متوقف شد و شتر شیر تحویل داده شد به زن در Bandra. برای ما در راه آهن هند این بار به نگاه تجاری داشت. از ما خواسته شده است برای کمک به هر کجا که ممکن است در هر راه ما می توانیم. ما (نور) قطار اجرا را از طریق 18 منطقه از کشور و ما انجام خواهد داد هر آنچه مورد نیاز است به مردم کمک کند.

در همین حال یکی دیگر از خانواده در بمبئی ساخته شده همان درخواست. این قطار را ترک کرده بود ، اما Neha موافقت کرده است برای به اشتراک گذاشتن بخشی از عرضه با خانواده است.

آن است که رسانه های اجتماعی قدرت و نه من

همیشه از اخبار برداشت عناوین Bothra دریافت شده است ستود و پیامهای تبریک از عزیزان و غریبه ها به طور یکسان. او اعتبار نزدیک به غیر ممکن است موفقیت به رسانه های اجتماعی.

“من متوجه شدم رسانه های اجتماعی یک مکانیزم قدرتمند برای تحریک و تغییر در سال 2017 زمانی که من در نظارت بر Odisha پلیس توييتها. من تو را دیدم رسانه های اجتماعی بالقوه برای پل زدن شکاف ارتباطی بین مردم و دولت می گوید:” Bothra. او همچنین اطلاع داد که او تا به حل بسیاری از مسائل به راحتی از طریق رسانه های اجتماعی است که در غیر این صورت نیاز به یک فرایند خسته کننده.

“در سطح ارشد مواضع آن امکان پذیر نیست برای دیدار با هر کس و که باعث می شود ما حتی کمتر نزدیک. یک پست در رسانه های اجتماعی از هر نقطه در هند می تواند کمک به مقامات شناسایی مسائل بیشتر در مورد Neha. رسانه های اجتماعی قدرتمند است نه من. بنابراین من درخواست مردم برای استفاده از این رسانه مسئولانه و کمک به یکدیگر در چنین بحران” او آمده است.

در سراسر کشور مستند کرده است اختلال در خدمات حمل و نقل مؤثر بر زندگی بسیاری از. مقامات و افسران مسئول مانند Bothra در حال رفتن مایل اضافی برای کاهش مشکلات مردم است. این همه پایین می آید به خواهد برای کمک به.


همچنین بخوانید: نوآوران در 12 شهرستانها را به صورت سپر با دست عرضه 54000+ به سلامت کارگران


از ویژگی های منبع تصویر: Anurjay Dhal/Facebook

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

از این بهتر, صفحه اصلی

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>