دیدار Parimala رامان ریاضیدان & شخص از همه 3 هندی آکادمی علوم!

“ریاضی به زیبایی شعر می گوید:” جادوگر ریاضی که یک بار به طور خلاصه به فکر گرفتن زبان سانسکریت شعر.

منndia همواره شیفتگی برای ریاضیات. از Bhaskaracharya به Srinivasa Ramanujam, هندی, ریاضیدانان ساخته شده اند کمک های حیاتی به این زمینه است. در این خط طولانی از برجسته ریاضی جادوگران با افتخار می ایستد Parimala رامان یک ریاضیدان شناخته شده در سطح جهانی برای سهم او در زمینه جبر. او به صحبت کرد بهتر است هند در مورد او زود تحت تاثیر چالش ها و به یک پیام به کسانی که دانش آموزانی که مایل به دنبال یک حرفه ای در ریاضی.

ارتقاء

بذر عشق به یک موضوع کاشته اولیه

انجام آنچه او را دوست دارد بیشتر!

“من آن را مدیون من فوق العاده معلمان در Sarada Vidyalaya چنای که به من آموخت ریاضی هست و من رو جذب به آن” آغاز می شود Parimala. Parimala اوایل سال سپری شد در چنای که در آن او به اتمام تحصیل و رفت و به استلا ماریس کالج برای زنان است.

Parimala سهام که در طول روز کالج, استاد Thangamani کمک بزرگی به او و تحت تاثیر زندگی حرفه ای خود را انتخاب کنید.

در طول زمان خود را در استلا ماریس کالج وجود دارد یک دوره کوتاه که در آن Parimala فکر گرفتن زبان سانسکریت شعر اما اعداد بود واقعا گرفته شده بیش از قلب خود را. “ریاضی به زیبایی شعر,” او می گوید.

یک محقق ریاضی عرصه است و نه به طور پیش فرض گزینه های حرفه ای که اکثر خانواده ها درک کنند. Parimala اعتبارات پدر و مادر خود را با حمایت از او و اجازه دادن به او در پیدا کردن خود را در فضا. Parimala می گوید: “من تا به حال چنین روشن پدر و مادر که من را تشویق به انجام هر کاری من سرآمد به بهترین شیوه ممکن است.”

حمایت از خانواده

Parimala پدرش استاد زبان انگلیسی که هدایت او را از طریق انتخاب خود را از یک موسسه تحقیقاتی در حالی که مادر او سنگ از حمایت در طول Parimala کل حرفه ای. با حمایت قوی از خانواده Parimala او را گرفت تا کار تحقیقاتی در Ramanujan موسسه مطالعات پیشرفته در ریاضیات.

او ملاقات وجود دارد یک زن و شوهر از مربیان که راهنمای او در ریاضی بالاتر. او می گوید: “من هم باید ذکر ریاضیدانان در Ramanujan موسسه به خصوص استاد Bhanumurthy و استاد Rema برای تشویق و حمایت در طول سال های اولیه از تحقیقات من.”

جوایز و تمجید

گیرنده چندین جوایز بین المللی و ملی که شامل Shanti Swarup <url> جایزه علم و فناوری (1987). در سال 2010 Parimala دریافت یکی از بالاترین افتخارات جهانی در این زمینه او هنگامی که او انتخاب شد به عنوان مجمع عمومی سخنران در کنگره بین المللی ریاضیدانان.

اوایل این ماه دولت تصمیم به ایجاد یازده صندلی به افتخار زنان دانشمندان که به کمک این زمینه از علم است. آن را نیز برای الهام بخشیدن به زنان و تشویق مشارکت دختران جوان در بنیادی (علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضیات).

ارتقاء

Parimala تنها زندگی فرد در لیست. او در حوزه پژوهش است و جبر با قابلیت اتصال به هندسه جبری و نظریه اعداد. او همچنین به خوبی به رسمیت شناخته شده برای او راه حل دوم Serre حدس.

پشتیبانی از شوهرش

Parimala رامان

Parimala اعتبارات شوهرش, رامان, برای کمک به او را در پیگیری از شور و شوق او را برای ریاضی پست ازدواج. پس از عروسی خود Parimala که استاد در موسسه تاتا از تحقیقات بنیادی در زمان ترک برای یک سال و همراه شوهر به جرات-سلام. رامان مشغول به کار به عنوان رئیس حسابرس داخلی با هیئت بازرگانی داخلی تانزانیا.

“من تا به حال هیچ طرح روشن برای زندگی حرفه ای من. در چند ماه رامان در زمان یک تصمیم فوق العاده ای. او با ترک شغل خود به همراه من به E. T. H. زوریخ به طوری که من می تواند انجام دهد دکترا کار می کنند.” این تصمیم مهم است که به کمک Parimala بازگشت به تحقیق و ریاضیات.

“اما خود را برای حمایت من داده اند تا زندگی حرفه ای من در برخی از نقطه. بیش از حمایت شور و شوق خود را برای تحقیقات من و شادی وقتی که من به رسمیت شناختن شد فرمان نیروهای برای من به ادامه این تاریخ در این حرفه است. او فوق العاده است افتخار من” لبخند Parimala.

به عنوان سوال آخر من از او پرسید که در مورد آنچه که او می گویند برای بسیاری مثل من که رشد ترس اعداد و ریاضیات. او می خندد صمیمانه و می گوید: “پیام من این است که یک حرفه ای در ریاضیات است که پر از چالش و پاداش آن را می دهد یک فرصت برای دانش آموزان با شور و شوق برای ریاضیات امکانات بی حد و حصر برای تفکر خلاق است. آن را می دهد دانش آموزان با شور و شوق برای ریاضیات امکانات بی حد و حصر برای تفکر خلاق است. وجود دارد globe-trotting به از فرصت برای دیدار با ریاضیدانان سراسر جهان است. مندی دانش خود را از طریق آموزش و مشاوره است که بخشی از پاداش این شغل است.”


همچنین بخوانید: چگونه Kolams این تغییر 40-YO چنای طراح زندگی یک فرسودگی شغلی


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>