دیدار Namya Joshi 13-YO بچه غژغژ کردن که چپ rahmani تحت تاثیر قرار!

آن را در نوآوران جوان اجلاس 2020 برگزار شد در دهلی نو که Namya یک فرصت برای صحبت در مورد سفر خود را از با استفاده از تکنولوژی برای یادگیری و آموزش جالب.

“من آرزو می کنم من می توانم به بودن در مدرسه گفت:” ساتیا نادلا مدیر عامل مایکروسافت پس از ملاقات و صحبت کردن به 13 سال Namya Joshi, پر از طرح ها و ایده ها برای آینده ای بهتر.

ارتقاء

یک نابغه Namya یک کلاس 7 دانش آموز در شنبه, Paul Mittal مدرسه در Ludhiana شده است اعمال نفوذ فن آوری برای یادگیری و آموزش سرگرم کننده نه فقط برای خودش بلکه برای معلمان در سراسر جهان با استفاده از تعاملی جلسات کمیته مبارزه با سانسور. در این مصاحبه اختصاصی با بهتر هند (TBI), Namya به ما می گوید داستان او که خیلی تحت تاثیر قرار, مایکروسافت, مدیر عامل شرکت.

آن را در نوآوران جوان اجلاس 2020 برگزار شد در دهلی نو که Namya یک فرصت برای صحبت در مورد سفر خود را از با استفاده از تکنولوژی برای یادگیری و آموزش جالب. او سپس به حال تعامل با نادلا مورد علاقه خود را در کمیته مبارزه با سانسور و بسیاری از راه های ابتکاری او استفاده بالقوه آن است.

در واقع پس از اجلاس هند-منشاء اجرایی نیز در زمان به توییتر برای بیان قدردانی خود را از کار است که جوان نوآوران مانند Namya درگیر هستند.

آنچه که در کمیته مبارزه با سانسور ؟

بهترین توصیف به عنوان ‘لگو’ آهنگ تصویری بازی بازیکنان قرار می گیرد و در انواع مختلف به صورت تصادفی تولید شده در جهان که در آن بازیکن می تواند دستکاری. وقتی پرسید که چگونه او شروع به استفاده از Minecraft او لبخند می زند و می گوید: “اتفاقی.”

آن را تمام شده دو سال پیش زمانی که Namya شد کار بر روی پروژه مدرسه هنگامی که او chanced بر فوتبال و پس از صرف شب در تلاش برای درک آن nitty gritties. Recollecting زمان او به کاوش آن برای اولین بار او می گوید: “من به یاد داشته باشید این نرم افزار برای درخواست نام کاربری و رمز عبور. من تا به حال برنده رقابت در مدرسه که روز و مادر من احساس سخاوتمندانه و این است که چگونه من موفق به دریافت اعتبار ورود برای کمیته مبارزه با سانسور.”

وقتی پرسید که چگونه او کردم ایده استفاده از فوتبال به عنوان یک روش تدریس او می گوید: “در مدرسه من در معرض ابزار است که مایکروسافت مانند خراش و Flipgrid. Minecraft نیز ابزار دیگری است که مورد استفاده قرار گرفت اما پتانسیل خود را به طور کامل کشف شد.”

در نشست.

او می رود “اگر برای مثال یک دانش آموز می یابد یک موضوع خاص یا مفهوم دشوار به درک من سعی کنید و ایجاد آن را در کمیته مبارزه با سانسور در یک راه به آن را آسان برای دانش آموزان به درک آن است.”

ارتقاء

او می گوید که به دنبال در Minecraft مدل از موضوعات همیشه کمک می کند تا در درک مفهوم بهتر است. این بود که او مادر است که او را تشویق به کار در نرم افزار و پیدا کردن راه هایی برای استفاده از آن را برای دانشگاهیان به عنوان به خوبی.

مونیکا جوشی که از آن سر در شنبه, Paul مدرسه می افزاید: به این و می گوید: “به عنوان یک متخصص Microsoft مربی خودم داشتم فکر می کردم که یادگیری به استفاده از کمیته مبارزه با سانسور شد شگفت زده برای دیدن Namya بازی با یک نسخه ویژه از بازی سفارشی برای محیط کلاس. او در زمان به آن را به خوبی.”

“چه شگفت انگیز ترین,” Namya می گوید: “این است که در حال حاضر من می توانم بگویم که معلمان را به گوش دادن به من و با توجه به آنچه که من میگویم. این یک احساس” او می گوید: با یک نفس بریده بریده.

جوان مبتکر اجلاس

با Rahmani.

در نشست Namya می گوید: او یک بسته نرم افزاری از اعصاب و هیجان همه در یک بار. “قادر به صحبت می کنند و آدرس مخاطبان که شامل rahmani بود چیزی که برای من,” او می گوید. او سهام با شوق و ذوق که به عنوان او در مرحله صحبت کردن در مورد سفر خود را با استفاده از Minecraft برای ایجاد مواد آموزشی برای کلاس های او می توانید ببینید نادلا nod در رضایت و او را شست تا برای کاری که او ارائه شد.

Namya به دریافت چندین جایزه برای او ایده های نوآورانه و در دسامبر 2018 او برنده ملی فوتبال رقابت و نیز نامزد دریافت جایزه به عنوان سفیر هند برای اهداف توسعه پایدار برای کودکان.

در حالی که Namya فقط 13 و دارای یک راه طولانی برای رفتن قبل از تصمیم گیری در مورد آنچه او گزینه های حرفه ای می تواند به نظر می رسد بسیار محکم زمانی که او می گوید: “من مایل به کار در مایکروسافت زمانی که من هستم ، من می خواهم برای ادامه به استفاده از فوتبال و پیدا کردن راه هایی برای ترکیب که به زندگی روزانه ما است.”

در حال حاضر با داشتن آموزش بیش از 100 معلمان در سراسر جهان در استفاده از ابزار مایکروسافت مانند Minecraft خراش و Flipgrid, Namya معتقد است که فن آوری می تواند گنجانیده شده و به یادگیری آن را به هر دو سرگرم کننده و جذاب است.


همچنین بخوانید: این 15 سال است که هند جوانترین هواپیماهای بدون سرنشین ساز و او است صرفه جویی در زندگی در حال حاضر!


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>