“جلوی درب اتوبوس در آتش بود و دید بسیار پایین بود اما من می دانستم که من تا به حال به انجام کاری است.”

Eبسیار سال دولت هند افتخارات 25 کودکان از سراسر کشور خود را برای “شایسته اعمال شجاعت در برابر همه شانس” با جایزه ملی برای شجاعت. در این سال 22 کودکان واجد شرایط را که Adithya شد اولین فرزند از کرالا برای دریافت جایزه. این جایزه قطعا به خوبی سزاوار به شانزده سال Adithya braved خودآزاری برای نجات جان 20 نفر را از یک اتوبوس آتش.

ارتقاء

در اینجا چگونه آن اتفاق افتاد.

برای Aditya K نقطه از Ramanattukara زندگی در کالیکوت عمدتا حول مدرسه فوتبال و شیوه های. این زمانی است که Adithya مادر بزرگ دریافت دعوت برای سفر به نپال سازمان یافته برای مستمری از Calicut دانشگاه.

به عنوان بسیاری از بازنشستگان شد و شهروندان ارشد خانواده تصمیم گرفت برای پیوستن به این تور به آن را بیشتر پر جنب و جوش.

Aditya و خانواده اش را در تور در 25 مارس همراه با پدر و مادر خود و مادر بزرگ است. “وجود دارد و در مجموع 72 نفر سفر با ما و ما واقعا تا به حال یک زمان شگفت انگیز است. ما سفر به Lumbini کاتماندو و پخرا. من به یاد داشته باشید که وحشت زده شده توسط Pashupatinath معبد و غار در نزدیکی. همه چیز به خوبی پیش می رفت تا زمانی که این حادثه تاسف,”, به یاد می آورد Adithya.

Adithya K.

“ما شروع به بازگشت ما سفر در 1 مارس در دو A/C اتوبوس توریستی از نپال به لکنو فرودگاه. اتوبوس بود که من رفت و آمد در حال 43 مسافر و ما 60kms از مرز هند و به مکانی به نام Daunne. که زمانی که یکی از بچه در اتوبوس متوجه دود از پشت.” او توضیح می دهد.

هنگامی که مسافران اشاره کرد و این را به راننده او آن را نادیده گرفته و گفته است که آن را احتمالا خواهد بود گرد و غبار. اما زمانی که مسافران قال دیزل, آنها شروع به وحشت و متوقف اتوبوس.

“پدر من تور و آشپز بود که در سفر با ما پا و رفت و برای دیدن آنچه که اشتباه بود. ناگهان دود سیاه آغاز ورود به اتوبوس از طریق AC دریچه و قسمت جلوی اتوبوس آتش گرفت. من فقط می تواند بشنود که فریاد می زند و خواستار کمک که در آن نقطه. وضعیت بدتر بود زیرا بسیاری از مسافران ارشد شهروندان و من فقط می تواند احساس آنها را به دنبال در اطراف بی اراده,” Adithya توضیح می دهد.

ارتقاء

اتوبوس, گیر افتاد, آتش سوزی در عرض چند دقیقه.

Adithya پدر Anish که ایستاده بود و بیرون را به یاد می آورد که او را شکست و چند ویندوز به طوری که دود می تواند فرار کنند اما او نمی تواند انجام دهد زیرا در آن اتوبوس شروع به سوزاندن و حتی بیشتر.

“جایی که ما تا به حال متوقف شده بود که کاملا جدا شده و ما نمی تواند پیدا کردن هر گونه آب در نزدیکی برای خاموش کردن شعله های آتش.” می گوید: Anish.

“وضعیت بدتر شده و ما در حال اجرا از نفس به دلیل دود. درب خانه در آتش بود و دید بسیار پایین بود اما من می دانستم که من تا به حال به انجام کاری تا من راه می رفت در اطراف اتوبوس تلاش برای کشف کردن یک راه حل است. و مانند یک معجزه به من یک چکش. من فکر نمی کنم دو بار. من شکست بزرگترین پنجره با استفاده از همه ممکن است من و لگد کردن بقیه قطعات شیشه. در آن لحظه من احساس امید از همه مسافران زنده کرد,” Aditya به یاد می آورد.

Aditya کمک به هر یک از مسافران پرش به بیرون از اتوبوس از طریق پنجره های شکسته و به یاد می آورد که او حتی تا به حال به فشار برخی از آنهایی که تمایلی به بیرون از پنجره.

“من مطمئن ساخته شده است که کل اتوبوس پاک شد قبل از اینکه من شروع به پریدن کرد. آن را واقعا کمک به می دانم که هر کس شده بود را نجات داد چرا که فقط در لحظات پس از همه ما رو از ما دیدم کل اتوبوس در شعله های آتش. اگر ما تا به حال شده است فقط چند دقیقه دیر هیچ یک از ما می توانست جان سالم به در برد. می گوید:” Adithya.

داخل اتوبوس پس از آتش.

“علاوه بر چند کبودی در اینجا وجود دارد و هیچ یک از مسافران زخمی شده است. این احساس مثل یک تولد دوباره است. پس از اتوبوس پایین می رفت در شعله های آتش, من نمی دانم چه چیزی برای گفتن به من ، من فقط او را در آغوش گرفت و محکم به عنوان من می توانم” می افزاید: Adithya.

“من نه از لحاظ جسمی آموزش دیده در هر راه بود اما لحظه ای که از شجاعت که به من این قدرت برای نجات جان بسیاری از مردم” نتیجه گیری Adithya.


همچنین بخوانید: کرالا زن و شوهر می رود خورشیدی, کاهش قبض برق از 6000 تومان به فقط 150 تومان!


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im