مدیاتک و سامسونگ و معرفی اولین Wi-Fi 6 8K TV

تایپه: مدیاتک و سامسونگ در روز پنج شنبه معرفی شد اولین بار در جهان 8K QLED تلویزیون مجهز به سفارشی Wi-Fi 6 چیپ ست سامسونگ 8K QLED مدل Y20 (Q950, Q900).

با توجه به شرکت گل سرسبد تلویزیون تنها 8K TV در سراسر جهان حمایت از Wi-Fi 6 اتصال و ارائه خواهد شد مصرف کنندگان بیشتر بدون درز تجربه سرگرمی با نرم و صاف جریان و بازی به عنوان به خوبی به عنوان نامحدود دسترسی به اینترنت است.

Wi-Fi 6 جدیدترین های بی سیم با استاندارد بالاتر انتقال توان در حالی که صرفه جویی در قدرت و ترجمه برای صاف 8K قابلیت جریان.

“سامسونگ یک مدت طولانی شریک استراتژیک MediaTekو سازگار آن درایو به نوآوری اجازه داده است MediaTek به ادامه صنعت پیشرو IC راه حل های مانند Wi-Fi 6 خانواده به بازار” جری یو MediaTek شرکت معاون ارشد و مدیر کل دستگاه های هوشمند کسب و کار گروه در بیانیه ای گفت.

“سامسونگ در حال رانندگی رشد حق بیمه تلویزیون هوشمند بخش و همکاری با آنها در Wi-Fi 6 و 8K است فقط شروع قوی تقاضای جهانی برای اتصال پیشرفته و Wi-Fi 6 راه حل,” او اضافه شده است.

علاوه بر این MediaTek به انتشار خطوط جدید از Wi-Fi 6 محصولات برای بازارهای کلیدی از جمله خرده فروشی روتر باند پهن و لوازم الکترونیکی مصرفی و بازی موبایل و IoT.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>