اقداماتی که می توانید صاف کشور coronavirus منحنی

دهلی نو: Coronavirus منحنی است که نشان می دهد تعداد روزانه موارد گزارش شده از COVID-19 نیست مشابه برای کشورهای مختلف در جهان است. برخی از استان ها را با موفقیت مسطح منحنی در حالی که دیگران شاهد رشد نمایی.

تفاوت در منحنی نسبت به سه عامل کلیدی

  1. جداسازی
  2. تست
  3. تماس با ردیابی

چین

چین اولین کشور برای تبدیل شدن به قربانی شیوع بوده و قادر به صاف منحنی با توجه به اقدامات انجام شده توسط دولت چین. آن را نه تنها تحمیل مستند اما همچنین انجام آزمایشات به سرعت در حال.

ممکن است به ذکر است که کشور قادر به کنترل شیوع این بیماری با وجود اینکه این کشور برای مقابله با ویروس است.

کره جنوبی

کره جنوبی است که توسعه یافته آغاز شده در حال توسعه و آزمایش های قبل از آن اولین مورد تایید شده بود استفاده گسترده تماس با ردیابی.

اگر چه این کشور شاهد رشد نمایی در COVID-19 مورد آن موفق به پهن کردن منحنی با توجه به گسترده آزمایش جداسازی و تماس با ردیابی.

آلمان

آلمان نیز موفق به کنترل شیوع بیماری با پیروی از یک استراتژی مشابه.

ایالات متحده آمریکا

این کشور نه تنها دارای بالاترین تعداد COVID-19 موارد اما همچنین گزارش بالاترین مرگ و میر در جهان است. اولین مورد گزارش شده در 21st مارس, اما, عظیم تست آغاز شده بود در اوایل ماه مارس.

یک اضطراری ملی اعلام شده در اواسط ماه مارس. در اواخر ماه مارس متحده آغاز صدور stay-at-home سفارشات.

کارشناسان ادعا می کنند که با توجه به کمی تست به سختی هر گونه تماس با ردیابی این موارد از COVID-19 مشخصی در ایالات متحده است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>