MCGM تجدید نظر جهت هولوکاست از همه Covid-19 تلفات

بمبئی: حاضر به ریسک عفونت و حتی پس از مرگ شهرداری شرکت بیشتر بمبئی (MCGM) در روز دوشنبه تصمیم به سوزاندن تمام قربانیان Covid-19 صرف نظر از دین خود را, اما بعد از تجدید نظر به منظور اجازه می دهد یک استثنا.

در قابل سفارش MCGM کمیسر Praveen Pardeshi مقرر شده بود که اجساد مردگان از همه Covid-19 قربانیان باید سوزانده شود در نزدیکترین کوره های جسد سوزی صرف نظر از دین که به آن تعلق دارند.

او در توجیه این حرکت گفت: یک جامعه مذهبی رهبر آورده بود به او متوجه است که دفن زمینه را برای مسلمانان یا مسیحیان واقع در محلات پرجمعیت بمبئی نما در معرض خطر آلودگی به اطراف خود در جامعه و یا مناطق مسکونی.

اما برای کسانی که اصرار بر برگزاری دفن خواهد بود مجاز ارائه شده در این زمین دفن بزرگ است به اندازه کافی برای رد کردن احتمال گسترش این ویروس در محله.

مدنی ارشد محروم بود هر گونه تدفین در بمبئی محدودیت اما پس از مداخله دولت قبلی دستور خارج شد و یک تجدید نظر منظور صادر شد.

Pardeshi همچنین گفت که هر گونه مراسم شامل دست زدن به بدن محروم شده و بیش از پنج نفر باید مجاز به شرکت در هر گونه مراسم تشییع جنازه.

این MCGM بیشتر ممنوع روش بسته بندی بدن قربانی را در یک کیسه پلاستیکی و دفن آن را در یک گورستان در این زمینه است که این امر جلوگیری از زود تجزیه و خطر آینده گسترش coronavirus ادامه خواهد داد.

بیمارستان ها باید اطلاع رسانی به ایستگاه پلیس نگران از هر coronavirus مرگ و سپس دست بر بدن برای سوزاندن و گورستان کارکنان باید با استفاده از تمام چرخ دنده محافظ مانند ماسک و دستکش و غیره Pardeshi گفت.

در مورد امید بستن برای دفن به خانواده نگران را به تمام ترتیبات را از جمله حمل و نقل و به دنبال دستورالعمل های مربوطه/اقدامات احتیاطی برای دفع Covid-19 قربانیان, او گفت:.

افراد نگران خواهد بود به طور کامل مسئول اعمال خود و کسانی که نقض احكام خواهد بود مسئول کیفری اقدام گفت: MCGM رئیس.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>